Główna » Superporadnik dla współczesnych par! „100 zasad udanego związku” Harriet Lerner

Superporadnik dla współczesnych par! „100 zasad udanego związku” Harriet Lerner

100 zasad udanego związku

Sto zasad udanego związku” Harrier Lernerto prawdziwa skarbnica życiowych, praktycznych porad, dla par, które w relacji ze sobą chcą zachować zdrowy rozsądek, odwagę i radość. Jedna z najbardziej popularnych i uznanych amerykańskich terapeutek małżeńskich podpowiada, jak poradzić sobie z większością problemów pojawiających się w stałym związku.

On nie chce ze mną rozmawiać. Ona nie chce się ze mną kochać. – > Poznaj nowe sposoby rozwiązania odwiecznych problemów!

• Jesteś jedyną osobą, którą możesz zmienić.

• Szczęśliwe pary to nie te, które nigdy się nie kłócą.

• Konstruktywna krytyka partnera powinna dotyczyć tylko jego czynów.

• Negocjacje to jasne, spokojne, pozbawione oskarżeń i wykłócania się, określenie tego, co powinno zmienić się w waszym układzie.

• Zmierz się z problemami. To trudne, ale się opłaca.

• Powiedz, co ci przeszkadza – albo sobie odpuść.

Ta książka to zdumiewające połączenie życiowej mądrości i naukowej wiedzy. Nie wyobrażam sobie lepszego poradnika dla współczesnych par, zarówno małżeńskich, jak i innych związków uczuciowych. Skorzystaj z niego! William Doherty, terapeuta

Harriet Lerner – jedna z najbardziej popularnych i uznanych amerykańskich terapeutek małżeńskich. Jest szanowanym naukowcem w dziedzinie psychologii kobiety i rodziny, autorką bestsellerowych poradników i wielu innych poczytnych książek, które wyszły w łącznym nakładzie ponad pięciu milionów egzemplarzy. Jako psycholog kliniczny prowadzi prywatną praktykę, jest też cenioną mówczynią, konsultantką i organizatorką warsztatów.

Podziel się: