Główna » Zaproszenie na spotkanie z Niną Majewską-Brown, autorką książki „Tylko dla dorosłych”

Zaproszenie na spotkanie z Niną Majewską-Brown, autorką książki „Tylko dla dorosłych”

W imieniu wydawnictwa Burda Książki i Empiku zapraszamy na spotkanie z pisarką Niną Majewską-Brown. Spotkanie odbędzie się 5 września 2019 r. o 18:00 w poznańskim Empiku (ul. Ratajczaka 44) i zostanie poświęcone najnowszej książce autorki – „Tylko dla dorosłych”.

Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
Premiera 14 sierpnia 2019

Oto romans stulecia. A nawet trzech!

Miłość, namiętność i gorsety – ta historia przyprawi cię o szybsze bicie serca. I nie tylko!

Klara ma pewną pracę, mieszkanie po babci i wiedzie spokojne życie singielki. Ma też kompleksy, matkę, która nie może się doczekać jej ślubu, i okrągłe urodziny, o których woli nie pamiętać. Oraz szalone przyjaciółki, które uznały, że najwyższa pora, by Klara wzięła sprawy w swoje ręce, i wyciągnęły ją na babski dzień w SPA. Spektakularną metamorfozę wieńczy niespodzianka stulecia. A właściwie nawet kilku, bo po upadku na zajęciach z tańca na rurze, które są urodzinowym prezentem, Klara budzi się w… 1881 roku!

Po pierwszym szoku odkrywa, że ta zmiana ma swoje plusy. Klara jest traktowana jak dama, a niecodzienna sytuacja budzi w niej ukryte dotąd śmiałość i odwagę. Czas zaszaleć! Przystojny i czarujący Konstanty wydaje się idealnym kandydatem na namiętnego kochanka. Ale to, co miało być tylko chwilową przygodą, niespodziewanie przeradza się w prawdziwe uczucie. Droga do szczęścia nie jest jednak usłana różami: desperacko pragnąca wydać córkę za mąż pani matka pcha Klarę w ramiona dużo starszego wdowca, a wszechwładna baronowa niezbyt przychylnie patrzy na fascynację Konstantego, jej jedynego spadkobiercy, uboższą krewną. Zakochani nie zamierzają jednak dbać o konwenanse. Skandal wisi w powietrzu… Czy ich miłość to przetrwa? I czy odnajdą się w innym czasie?

Nina Majewska-Brown – pisarka, absolwentka filologii polskiej i klasycznej oraz dziennikarstwa, poznanianka i – jak sama o sobie pisze – „kobieta udomowiona”. Pracowała w kilku wydawnictwach, gdzie promowała najlepszą literaturę polską i zagraniczną. Jest autorką popularnych serii Nina Braun i Anka. Poza pisaniem książek uwielbia gotować, pracowaćw ogrodzie, robić na drutach i spędzać czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Oprawa miękka
Pierwsze wydanie: 2019-08-16
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Format: 205 x 145 mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

 

Podziel się: