Główna » Sponsorzy

Sponsorzy

Sponsorzy Kampanii (alfabetycznie, lista będzie aktualizowana)

Bielenda jest nowoczesną firmą, która wprowadza innowacyjne rozwiązania, oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów. Produkujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Tworzone przez nas produkty przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą zachować zdrowy, młody i piękny wygląd swojej skóry. Dedykowaną ofertę kierujemy także do szerokiego grona profesjonalistów, którzy wykorzystują nasze produkty w gabinetach kosmetycznych i SPA.

Strona: http://bielenda.pl/

Logo_Bielenda_RGB

FA250Fashion andRE – wydawnictwo i agencja PR specjalizująca się w obsłudze mody, kultury i sztuki.
Działamy kompleksowo i globalnie. Nasza opieka nad Państwa marką może się rozpocząć w momencie narodzin idei, prowadzić przez kreowanie wizerunku całego brandu, wprowadzenie go na rynek, relacje z mediami do równie globalnego sukcesu. Działamy na rynku B2C, B2B, wykorzystując techniki tradycyjne, Internet, social media, platformy mobilne oraz działania niestandardowe.
Naszą ofertę, poprzedzoną wnikliwymi badaniami rynku, każdorazowo dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale realne efekty możliwe do uzyskania dzięki przygotowaniu kompleksowej strategii reklamowo-marketingowej, kreatywnym działaniom oraz doskonałej znajomości branży i najnowszych trendów.
Oferta: kreowanie wizerunku, marketing mody, fashion pr, budowanie relacji z mediami, public relations, content marketing, social media, pokazy mody, event’y korporacyjne, personal shopper, osobista stylistka, lekcje stylu, wydarzenia artystyczne…

logo piotr jesionkiewiczFryzjerstwo PJ tworzą doświadczenie i umiejętności trójki nieprzeciętnych stylistów fryzur – Piotra Jesionkiewicza – założyciela i właściciela salonu, Joli Pawłowskiej-Giedroyć i Pauliny Orłowskiej. To grupa kreatywnych, pełnych pasji fryzjerów z wieloletnim doświadczeniem popartym szkoleniami w Polsce i za granicą. Pracują przy programach telewizyjnych, czeszą modelki do pokazów mody i sesji zdjęciowych. Dla nich fryzura jest rzeźbą, a strzyżenie i czesanie „sztuką rzeźbiarską”, tyle, że zamiast dłuta wykorzystują szczotki i nożyczki. Pracownia Piotra Jesionkiewicza została zaaranżowana na terenie dawnej fabryki przy ul. Emilii Plater 9/11 w Warszawie.

www.piotrjesionkiewicz.pl
Fryzjerstwo PJ
ul. Emilii Plater 9/11
00-669 Warszawa
tel: 604156543

PJ_Magazyn_v2

Mary Kay
Mary Kay – Mary Kay założyła firmę, aby zaoferować kobietom coś więcej. Przez lata firma stworzyła możliwości kariery i nieograniczonych zarobków, dzięki którym miliony kobiet na całym świecie osiągają niezależność i sukcesy. Dzisiaj, firma Mary Kay® nadal inspiruje kobiety do sięgania po więcej i wzbogaca ich życie pięknymi nagrodami. Która z poniższych możliwości jest tym, co wzbogaca Ciebie?
Elastyczny styl życia
Firma Mary Kay® ma do zaoferowania szansę prowadzenia działalności, dzięki której będziesz miała więcej czasu dla siebie i swojej rodziny zwłaszcza, gdy Twoja praca doprowadzi Cię do sukcesu finansowego.
Większa niezależność
Dzięki Mary Kay® pracujesz na siebie, ale nie sama. To znaczy, że możesz czerpać przyjemność z bycia swoim własnym szefem, a jednocześnie cieszyć się wsparciem, jakie daje prężna, międzynarodowa korporacja.
Mocne więzi
Pracujesz w otoczeniu nadzwyczajnej grupy kobiet sukcesu, które motywują, uczą i inspirują Cię do zrealizowania Twoich marzeń.
Nagrody, które motywują
Możesz brać udział w programach wynagradzających Twe osiągnięcia nadzwyczajnymi nagrodami: luksusowe podróże, nagrody rzeczowe, a wśród nich piękna biżuteria.
Zacznij wzbogacać swoje życie już dziś!
Twoja Niezależna Konsultantka Kosmetyczna wyjaśni Ci krok po kroku zasady działalności i pomoże rozpocząć Twój biznes. W Mary Kay® spotkasz wiele kobiet, których przykład pokaże Ci jak odkryć nowe cele w Twoim życiu.
Strona: http://marykay.pl/

MCKiSMCKiS Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki – instytucję kultury Samorządu Województwa Mazowieckiego powołano w 1999 roku – nową placówkę dla nowego województwa. Początek naszej działalności to odnajdywanie – w równym stopniu siebie, gdyż MCKiS utworzono w oparciu o trzy inne instytucje kultury, co odnajdywanie przestrzeni pracy i współpracy, bowiem w skład województwa mazowieckiego weszły ziemie siedmiu województw.
Od tamtego czasu przemierzamy cały region. W 2011 roku byliśmy producentami lub współorganizatorami ponad 500 wydarzeń i artefaktów kulturalnych zrealizowanych na Mazowszu i dla mieszkańców Mazowsza:
– 200 projektów artystycznych (teatralnych, muzycznych, tanecznych, plastycznych i interdyscyplinarnych).
– 62 wystaw malarstwa i sztuk plastycznych.
– 58 publikacji (książkowych, multimedialnych i internetowych).
– 200 wykładów
– 13 kursów
– 7 filmów.
Nasze działania to przedsięwzięcia jednorazowe, wielodniowe, wielomiesięczne i całoroczne; festiwale, kursy, cykle koncertowe i projekty interdyscyplinarne; stała praca galerii sztuki i edukacja ustawiczna.
Działamy we wszystkich niemal dziedzinach sztuki, trafiamy do odbiorców na całym Mazowszu – w małych miejscowościach regionu i w Warszawie.
Ciągle jednak szukamy: nowych odbiorców i twórców, nowych środowisk kulturotwórczych i miejsc, gdzie kultura jest szczególnie oczekiwana. To zadanie na następne kilkanaście lat…
Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
Elektoralna 12
00-139 Warszawa
Strona: http://www.mckis.waw.pl/

logo pychotkowoKawiarnio-cukierniaPychotkowo“ jest miejscem, gdzie oferowane są wysokiej jakości ciasta, desery oraz kawa, przygotowywane na bazie naturalnych składników. Pieczenie na miejscu gwarantuje świeżość produktów oraz roztacza kuszący zapach. Zależy nam na stworzeniu miłej, przytulnej atmosfery, która oddziałuje na zmysły oraz skłania do odpoczynku, zatrzymania się na chwilę i spędzenia miło wolnego czasu. W naszej kawiarni kładziemy nacisk na jakość, używamy wyłącznie naturalnych składników, m.in. prawdziwe jaja kur z wolnego wybiegu w miejsce powszechnego stosowania tych składników w postaci proszku. Proponujemy ciasta przygotowywane według oryginalnych receptur, desery, „coś na ząb”, oraz ciepłe i zimne napoje.
Skąd się wzięło „Pychotkowo”?
„W bliżej nieznanej przeszłości żył sobie samotnie Pan Pychotek. Był pogodną osobą, która posiadała wielki talent, potrafił bowiem przygotowywać pyszne słodkości i nigdy nie brakowało mu pomysłów na nowe pychotki. W swoim życiu szukał szczęścia i przyjemności, które odnalazł w słodkich przysmakach, nie zdawał sobie jednak sprawy, jak wielką radość może mu sprawić wywoływanie uśmiechu na twarzach innych ludzi oraz radowanie ich podniebienia pysznościami, które tworzył.
Pewnego dnia spotkał Pannę Smutasińską, która była smutna, od kiedy pamięta. Na jej twarzy nigdy nie gościł uśmiech, a jej rodzina oraz kandydaci na męża starali się bezskutecznie wywołać na jej buzi choć cień radości. Udało się to dopiero Panu Pychotkowi, który sprawił, że oczy Panny Smutasińskiej zapłonęły miłością do słodyczy oraz Pana Pychotka. Od tej chwili zapragnęła nigdy się z nim nie rozstawać, dzięki czemu smutek już nigdy nie gościł na jej twarzy. Kiedy została żoną Pana Pychotka stała się szczęśliwa i radosna.
Pani Pychotkowej nie dawało jednak spokoju to, że na świecie są inni Smutasińscy. Pewnego dnia wymknęła się z domu w swoje rodzinne strony z zapasem pychotkowych ciast. Na swej drodze oprócz pełnych trosk Smutasińskich, spotykała również ciągle zaganianych Pracusińskich i Śpieszalskich, zestresowanych Nerwosińskich i innych ludzi, którym brakowało spokoju i radości. Pani Pychotkowa każdemu z nich podarowała odrobinę smakołyków, które przygotował Pan Pychotek.
W ten sposób sprawiła, że każdy z napotkanych nieszczęśników mógł na chwilę się zatrzymać i zapomnieć o swoich problemach. Rozkoszując się ucztą dla podniebienia oraz chwilą odpoczynku ludzie zaczęli podążać za Panią Pychotkową do jej małego domku. Potrzebujący spokoju, wytchnienia i radości ludzie zaczęli osiedlać się w pobliżu Pychotków, by mieć ich smakołyki na co dzień. W ten sposób powstało miasteczko Pychotkowo, dla wszystkich tych, którzy chcą odetchnąć i cieszyć się smaczną chwilą. „
Pychotkowo
Miejsce: Dajwór 3, Kraków, Poland
Godziny: Pon – Niedz.: 09:00 – 22:00
https://www.facebook.com/Pychotkowo

The Pedicure Place by OPI to przestronny i nowoczesny salon świadczący usługi manicure i pedicure.

O jego wyjątkowości stanowi aż 10 wygodnych foteli do pedicure, na których w każdej chwili można skorzystać z zabiegów, bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Cenimy czas naszych klientów dlatego wykonujemy komplet: manicure i pedicure w zaledwie 60 minut.

Atmosfera i wystrój wnętrza sprzyja spotkaniom towarzyskim oraz biznesowym, podczas których można z łatwością zadbać o swoje dłonie i stopy.

Dostępność Wi-Fi ułatwi pracę w trakcie trwania zabiegów, zaś najnowsze wydania magazynów dla Pań i Panów skutecznie umilą wizytę.

W ofercie salonu jest ponad 300 kolorów lakierów OPI, w tym najnowsze kolekcje firmowane przez gwiazdy show-biznesu.

Wykonasz tutaj także najtrwalszy manicure świata: GelColor

 

The Pedicure Place by OPI

Ul. Pokorna 2

www.pedicure-place.pl

tel: 22 241 3000

ThePedicurePlaceLOGO

Podziel się: