Główna » „Spełniony sen” – nowa powieść Izy Frączyk

„Spełniony sen” – nowa powieść Izy Frączyk

Do czego zdolny jest autor, żeby napisać książkę?

Izabella Frączyk, to AUTORKA GOTOWA NA WSZYSTKO! Mieszkała już na strusiej fermie, stacji narciarskiej i w stadninie.Tym razem, żeby stworzyć najnowszą powieść, Iza zatrudniła się na jakiś czas na stacji benzynowej…

Beata zaczyna życie od nowa. Praca na stacji benzynowej? Dlaczego nie! Nowa miłość? Świetnie! Kłopoty? Pojawią się na pewno! Będzie też mnóstwo humoru i zaskakujących zwrotów akcji!

Dobra zabawa – GWARANTOWANA!

Beata zmierza prostą drogą do Częstochowy, by zaopiekować się starą ciotką i zacząć tam życie od nowa. Jednakże podróż nie przebiega bez przygód i po drodze, na stacji benzynowej kobieta nawiązuje przypadkowe znajomości. Gdy na miejscu okazuje się, że ciotka z wiekiem stała się jeszcze większą jędzą niż kiedyś, a Beata odkrywa, że przy tankowaniu na stacji zapomniała portfela, nie zastanawia się długo. Wraca na miejsce i w ciemno przyjmuje nową ofertę pracy. Z tą chwilą jej życie w niedużej miejscowości na Śląsku nabiera rozpędu… tymczasem Beata święcie wierzy, że sen z pierwszej nocy w nowym miejscu, zawsze się spełnia… No dobrze, tylko który?

Tylko Iza Frączyk potrafiła rzucić wszystko na jakiś czas i zatrudnić się na stacji benzynowej. A wszystko po to, by napisać tę wciągającą i wiarygodną opowieść. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, bo to pisarka, która dla dobrej książki jest gotowa na wszystko!
Anna Matusiak, dziennikarka radiowa i telewizyjna

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście poczytnych powieści obyczajowych, m.in. trylogię „Stajnia w Pieńkach” oraz dwutomową sagę „Śnieżna Grań”. Jej ostatnia powieść „Kobiety z odzysku. Trudne wybory” to napisana na prośbę czytelniczek kontynuacja wydanej w 2011 roku bestsellerowej powieści „Kobiety z odzysku”, którą podbiła ich serca.

Podziel się: