Główna » Premierowe spotkanie wokół drugiej części „Ogrodu Zuzanny” już jutro!

Premierowe spotkanie wokół drugiej części „Ogrodu Zuzanny” już jutro!

Poruszająca historia o miłości, przyjaźni, pokonywaniu własnych słabości i zmienianiu życia na lepsze? Oto „Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać” (Wydawnictwo W.A.B), kontynuacja niezwykle ciepło przyjętej przez czytelników powieści Justyny Bednarek i Jagny Kaczanowskiej. Już 2 sierpnia autorki opowiedzą o kulisach powstawania książki podczas premierowego spotkania z czytelnikami w salonie Empik Arkadia.

 

Kolejna część „Ogrodu Zuzanny” opowiada o losach trzech przyjaciółek ze Starej Leśnej oraz ich rodzin. Trzy kobiety, trzy osobowości, trzy spojrzenia na świat. Zuzanna układa sobie życie u boku odzyskanego ukochanego, Kazia staje przed widmem utraty księgarni, a Wiola postanawia zawalczyć o zmianę swojego życia. Tymczasem mieszkańcami Starej Leśnej wstrząsa tajemnicza śmierć Jana Marii Sochackiego. Fabuła zaciekawi nie tylko wielbicieli klasycznych historii o miłości, ponieważ „Ogród Zuzanny” nie jest jedynie opowieścią o relacji damsko-męskiej, a o miłości ogólnie – do rodziców, do dzieci, wnuków, zwierząt i do natury.

 

Jagna Kaczanowska – psycholożka, szefowa działu psychologia w miesięczniku Twój STYL. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej hobby to pielęgnowanie ogrodu, jazda konna, gotowanie i czytanie.

 

Justyna Bednarek – romanistka, od lat pracuje jako dziennikarka i redaktorka w pismach kobiecych. Tłumaczka i autorka książek dla dzieci. Wydała m.in. trzy wierszowane bajki o skrzacie Lenku oraz nagrodzone w konkursie Przecinek i Kropka „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

 

2 sierpnia, godz. 18:00

Empik Arkadia

Warszawa, al. Jana Pawła II 82

Podziel się: