Główna » Premiera książki Jurka Owsiaka w Warszawie! Plus fragment!

Premiera książki Jurka Owsiaka w Warszawie! Plus fragment!

Już 8 listopada do księgarń trafi książka, która pokazuje Jurka Owsiaka w zupełnie innym świetle! Obgadywanie świata odkrywa nieznane dotąd oblicze tego najpopularniejszego dziś w Polsce człowieka – orkiestry.

PREMIERA KSIĄŻKI  W WARSZAWIE!

8 listopada, godz. 18:00

EMPIK Megastore, ul. Nowy Świat 15/17

Jurek Owsiak spotka się z fanami i czytelnikami w dniu premiery, w środę 8 listopada o godz. 18:00 w salonie Empik (ul. Nowy Świat 15/17).  

Rozmowę poprowadzi Tomasz Kasprzyk, dziennikarz Antyradia.

Jurek Owsiak pierwszy raz o swoim życiu, podróżach i przygodach.

Charyzmatyczny pomysłodawca i organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Festiwalu Woodstock jest też niesamowitym gawędziarzem, który przez lata podróżował po całym świecie. Obgadywanie świata jest zapisem tych właśnie podróży.

Jurek Owsiak zawsze był w trasie. Kiedyś przejechał autostopem ludową ojczyznę od Tatr po Bałtyk. Potem wyruszył przed siebie, taszcząc kamerę – a wszystko po to, by pokazywać ciekawskim telewidzom dalekie kraje. Dotarł nie tylko do Wietnamu, afrykańskiej dżungli czy w Himalaje – objechał cały świat!

W charakterystycznym dla siebie stylu, ze swadą i z (nie zawsze) lekkim dowcipem Jurek Owsiak zdradza, dlaczego postanowił przenieść do Polski festiwal Woodstock, przyznaje się do przemytu wódki przez libijską granicę (w butelkach po polskiej mineralnej!), a poszukiwaczom egzotycznych smaków ze spokojem wyjaśnia, co może stać się z człowiekiem po spożyciu białego jedzenia w Indiach (nie zgadniecie!).

Obgadywanie świata to książka, z którą – skręcając się ze śmiechu – ruszycie w podróż z Jurkiem Owsiakiem!

Pobierz fragment książki! (format PDF) Owsiak_Obgadywanie_swiata_issuu

Podziel się: