Książki

Poznaj Gryzaka, książko-potworka oraz Księgę dinozaurów!

Poznaj historię małego potworka, zwanego Gryzakiem. W każdej części swoich przygód wygryza sobie drogę ze swojej książki do innych opowieści. Czy uda Ci się go złapać i umieścić z powrotem w jego historii?

Gryzak to bardzo niegrzeczny potworek, ma głowę pełną psot, a brzuch wypełniony książkami. Uważaj, Gryzak wprost uwielbia żuć, chrupać i zatapiać ząbki we wszystkich książkach, które znajdą się w jego zasięgu!

Gryzak. Książko-potworek to przezabawna książeczka w której poznajemy niesfornego stworka. Na kolejnych stronach, zadaniem dziecka jest dotrzymać mu kroku i umieścić z powrotem w jego historii. A to wcale nie będzie takie proste! W książce zawarto również trzy inne książki: Złotowłosa i trzy misie, Czerwony kapturek oraz Opowieść o Jasiu i magicznej fasoli, w których w zabawny sposób również pojawia się Gryzak.

W książce Gryzak. Wielka księga dinozaurów dziecko podąża śladem stworka na stronach pełnych prehistorycznych stworzeń. Maluch dowie się kim był Triceratops, ile ton pokarmu dziennie zjadał Diplodok i dlaczego Tyranozaur Rex był królem dżungli. Czy biednemu stworkowi uda się wyjść z tej przygody cało?!

Książki o Gryzaku pełne są skrzydełek, klap, dziur w stronach przez które dziecko może zaglądać, odkrywać i wziąć udział w pościgu za stworkiem.

Data premiery 13.11.2019, Wydawnictwo Wilga

Polecamy również: