Główna » Powrót do szkoły z Mikołajkiem!

Powrót do szkoły z Mikołajkiem!

Mikolajek

W sierpniu nakładem Wydawnictwa Znak Emotikon ukazały się kolejne Mikołajkowe pozycje. Pięciolatkowie i ich starsi koledzy zaczynający swoją przygodę ze szkołą mogą liczyć na doskonałe towarzystwo Mikołajka i jego kumpli.

 

Nauka i zabawa z paczką Mikołajka

 

Szkoła z Mikołajkiem jest super (5-6 lat)

Lubię szkołę z Mikołajkiem (5-6 lat)

 

Jak przygotować maluchy do pierwszego roku w szkole? Najlepiej z Mikołajkiem i jego paczką! Szkoła z Mikołajkiem dla pięcio- i sześciolatków to zbiór ciekawych zagadek obrazkowych i ćwiczeń, które rozwijają umiejętności dziecka i pomagają oswoić się z cyframi i alfabetem.

 

Szkoła z Mikołajkiem jest super (6-7 lat)

Lubię szkołę z Mikołajkiem (6-7 lat)

 

Szkoła z Mikołajkiem nie przypomina żadnej innej szkoły. Liczenia i pisania można uczyć się w atrakcyjny dla sposób. Kolorowe ilustracje i przystępny język sprawiają, że nauka zaczyna być dobrą zabawą.

Gry i zabawy Mikołajka na przerwy w szkole

Szkoła to nie tylko nauka. Dobrze wie o tym Mikołajek i jego kumple. Gry i zabawy Mikołajka na przerwie w szkole to zbiór szczegółowych opisów najlepszych Mikołajkowych zabaw, w które dzieci mogą wspólnie bawić się na przerwach.

Rok szkolny z Mikołajkiem

Kalendarz szkolny z oryginalnymi ilustracjami Sempégo to coś, o czym wielu fanów Mikołajka z pewnością od dawna marzyło. Mikołajkowy kalendarz jest nie tylko ładny, ale też funkcjonalny. Dzieci lubią naśladować rodziców, więc teraz tak jak oni mogą robić notatki i zapisywać spotkania, a także zagrać w kółko i krzyżyk!

Podziel się: