Główna » Policjanci. Bez munduru – II część reporterskiej serii Katarzyny Puzyńskiej

Policjanci. Bez munduru – II część reporterskiej serii Katarzyny Puzyńskiej

Policjanci. Bez munduru

Katarzyna Puzyńska jest doskonale znana czytelnikom jako autorka poczytnych kryminałów i uczestniczka programu CI Polsat „Opowiem ci o zbrodni” (powstanie II sezon z jej udziałem). Tego typu praca wymaga częstych kontaktów z policjantami, którzy pomagają w dopracowywaniu szczegółów opisywanych śledztw.

Te przez lata trwające konsultacje przerodziły się nie tylko w obopólną sympatię, ale także zaowocowały potrzebą opisania realiów niebezpiecznej  i niewdzięcznej pracy Policji. Dlatego w zeszłym roku ukazał się tom „Policjanci. Ulica”, w którym autorka oddała głos funkcjonariuszom prewencji.

2 kwietnia do rąk czytelników trafi drugi tom reporterskiej serii. W „Policjanci. Bez munduru” Puzyńska rozmawia tym razem z funkcjonariuszami operacyjnymi i dochodzeniowymi wydziałów kryminalnych oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, technikiem kryminalistyki, medykiem sądowym i psychologiem policyjnym. Zabójstwa, rozboje, zorganizowane grupy przestępcze, terroryzm, narkotyki, sekcje zwłok to tylko część tego, z czym muszą się mierzyć. Jakie konsekwencje ma życie w ciągłym niebezpieczeństwie? Jak radzą sobie z permanentnym stresem i stereotypami dotyczącymi policjantów?

Katarzyna Puzyńska – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

Kupując te książki, czytelnicy wspierają rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. W dowód uznania autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Katarzyna Puzyńska Policjanci. Bez munduru
Kategoria: Literatura faktu, historia
Format: 147 mm x 208 mm
Liczba stron: 320
Oprawa półtwarda
W sprzedaży od: 02-04-2019
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Policjanci. Bez munduru

Podziel się: