Główna » Patroni Medialni

Patroni Medialni

Patroni Medialni kampanii „Książka jest Kobietą” (alfabetycznie, lista będzie aktualizowana)

babskieTVBabskie TV to pierwsza internetowa telewizja dla kobiet, która działa od marca 2011 roku. Tworzy ją młody, kreatywny i szalony team, dzięki któremu Babskie TV w swojej ramówce posiada 12 różnorodnych programów poświęconych modzie, urodzie, a także tematyce filmowej oraz książkowej.

Zapraszamy na stronę: http://www.babskie.tv/

bankier.plBankier.pl to czołowy portal finansowy w Polsce. Misją portalu jest wskazywanie właściwej drogi w świecie finansów. Tworząc wiarygodne informacje, eksperckie analizy oraz profesjonalne narzędzia porównawcze, pomaga podjąć użytkownikom najkorzystniejsze decyzje finansowe. W portalu znaleźć można najnowsze informacje o finansach, gospodarce i biznesie, z kilkudziesięciu źródeł, a także wiele analiz i raportów przygotowanych przez ekspertów z działów Finanse osobiste, Firma i Inwestowanie.
www.bankier.pl

Bezstresowa Poradnia Językowa https://www.facebook.com/BezstresowaPoradniaJezykowa/info

BookHunter.pl baner

Nowy portal o książkach BookHunter.pl – pasjonaci książek, wrogowie telewizyjnych śmieci.

Aby walczyć z wchłanianiem głupoty do naszych procesów myślowych, musimy nauczyć się czytać, żeby pobudzić naszą wyobraźnię, żeby doskonalić naszą własną świadomość, nasz własny system wierzeń. To główne przesłanie portalu o książkach BookHunter.pl

Portal BookHunter.pl został założony przez grupę ludzi, którzy postanowili nie dopuścić, by słowo czytane zaginęło wśród telewizyjnych, prasowych i internetowych śmieci. Upatrują w książkach wolności intelektualnej, i pragną promować czytelnictwo w Polsce.

BookHunter.pl dąży do wzrostu zainteresowania książką poprzez wymianę informacji między użytkownikami na temat ciekawych i wartościowych pozycji książkowych. System oferuje innowacyjne dla portalu o książkach funkcjonalności, przyjazną oprawę graficzną, i łatwość działania. Zespół utrzymuje ciągły kontakt z użytkownikami, i wprowadza proponowane przez nich usprawnienia. Projekt powstał z pasji, i poszukuje kolejnych pasjonatów książek, którzy chcą przyłączyć się do budowania tej idei.

Jeżeli kochasz książki, chcesz przyłączyć się do promocji czytelnictwa, znaleźć nowe pozycje książkowe, czy też ciekawe informacje o literaturze, Sowa z radością przyjmie Cię pod Twoje skrzydła.

http://www.bookhunter.pl/recenzje.html

wineita_drukMagazyn Businesswoman life jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.
Businesswoman life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki „Bogata Kobieta” wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.

brzdac-logo-pomBrzdąc. Mały człowiek w gąszczu spraw”  to internetowy dwumiesięcznik  o dzieciach. To pewnego rodzaju przewodnik po świecie  małego i młodego człowieka. Chcemy Was rodziców wspierać w wychowaniu dzieci, poradzić, gdy zwątpicie. Zachęcić najmłodszych do czytania, a także wziąć pod lupę zawartość ich talerzy. Jest pismo o dzieciach i o sprawach około dziecięcych.
Ten e-magazyn powstał z pasji. Jego zalążek pojawił się w magazynie Obsesje. Z tego zalążka powstało nowe czasopismo, które  mam nadzieję, ciągle będzie Was inspirowało do działania, a nam – jego przygotowywanie- sprawiało wiele radości.

FashionMedia.pl

logoFashionweare – Portal www.fashionweare.com to platforma komunikacji branży mody w Polsce. Podstawową misją pionierskiego portalu jest zintegrowanie branży modowej w Polsce i skupienie w jednym miejscu niezbędnych elementów do prawidłowego jej funkcjonowania. Fashionweare.com służy także do promocji produktów, pośrednictwa w ich sprzedaży czy też nawiązywania kontaktów branżowych.

Redakcja portalu informuje o życiu branży. Zamieszcza informacje o projektantach, markach, pokazach mody, kolekcjach, jak też modzie w kontekście kulturowym, społecznym i historycznym.

 

FG320X250Follow&Go to e-magazyn, miesięcznik kierowany zarówno do kobiet jak i do mężczyzn, w którym prezentujemy najnowsze trendy współczesnej mody lansowane nie tylko przez znane światowe marki ale również przez cenionych polskich producentów. Moda to nie tylko fason i kolor oraz dodatki do ubioru, ale również szereg elementów, które sprawią, że każdy poczuje się wygodnie a życie stanie się przyjemniejsze.
Jazda samochodem, odpoczynek, regeneracja sił, podziwianie pięknych krajobrazów to tylko niektóre tematy poruszane na łamach e-magazynu. Każdy czytelnik ceniący radość płynącą z ciekawej lektury znajdzie w nim coś dla siebie :)
Serdecznie zapraszamy na stronę www.followgo.pl

fundacja_kobieta_nowego_czasu Fundacja Kobieta Nowego Czasu swoje działania kieruje głównie do kobiet, bez względu na ich wiek, jest odpowiedzią na szeroko pojęte potrzeby kobiet.
Cele fundacji: wspomaganie, edukowanie, ochrona i promocja kobiet. Wspieranie w przemianie, rozwoju świadomości, przekazywanie wiedzy na temat dbałości o duszę i ciało, aktywizacja życiowa i zawodowa.
Więcej informacji na temat działalności Fundacji na stronie www.kobietanowegoczasu.org

GAGA_LOGO

„Kiedy zostałam redaktor naczelną Gagi, pomyślałam: „Uff, wreszcie będę mogła pisać, jak chcę. O prawdziwym życiu i prawdziwym byciu rodzicem. Takim, który stara się być dobry, ale każdego dnia zmaga się z samym sobą i zastanawia, jak wytrzymać z własnym dzieckiem. Bo takie jest prawdziwe rodzicielstwo. Pełne najpiękniejszej miłości, jaka istnieje, ale też przepełnione złością, poczuciem winy, lękiem, czasem samotnością i bezradnością”.

Małgorzata Ohme, redaktor naczelna

Miesięcznik GAGA jest psychologiczno- lifestylowym magazynem dedykowanym nowoczesnym rodzicom dzieci w wieku 0-12 lat. To eleganckie w formie pismo dostarcza treści na temat współczesnej rodziny, przepisów na szczęśliwe Dziecko oraz porad, jak rozwiązywać problemy naszych dzieci. Porusza tematy związane z edukacją oraz modą, kuchnią i kulturą. GAGA inspiruje, zachęca, mądrze radzi i ukazuje ważne aspekty wychowawcze.

Magazyn dostępny jest w całej Polsce w sieciach Empik, Inmedio, Traffic Club, Discover, Relay, Kolporter, a także bezpłatnie w wersji na iPad.

www                                    www.gogaga.pl

ipad                                      ipad.gaga.pl

FB                                          www.facebook.com/GagaMagazyn

Spot                                     www.youtube.com/watch?v=aUJZPtSXI2I

założony: 2008
dystrybucja: 50,000 w całej Polsce
częstotliwość ukazywania się: miesięcznik

DANE KONTAKTOWE

Redakcja Magazynu Gaga

Redaktor Naczelna                     Małgorzata Ohme: mohme@valkea.com
Z-ca Redaktor Naczelnej           Iza Farenholc: ifarenholc@valkea.com
Sekretariat redakcji                    redakcja@gogaga.pl
Marketing Manager                   Aleksandra Sakowicz: asakowicz@valkea.com

Biuro Reklamy Magazynu Gaga

Agnieszka Michalik
Sales Specialist
T: 797 634 123
Email: amichalik@valkea.com

Małgorzata Kłodnicka- Caputa
Sales Specialist
T: 693 241 765
Email: mcaputa@valkea.com

Agnieszka Łochocka
Key Account Manager
T: 505 519 642
Email: alochocka@valkea.com

PORTAL GOGAGA.PL

Portal GoGAGA jest przewodnikiem po wydarzeniach rodzinnych w 6 głównych polskich miastach i ich okolicach, uzupełniającym informacje kulturalno- rozrywkowe zamieszczone w miesięczniku GAGA.

Redakcja warszawska:  wawa@gogaga.pl
Redakcja trójmiejska:  3m@gogaga.pl
Redakcja łódzka:  lodz@gogaga.pl
Redakcja wrocławska:  wroclaw@gogaga.pl
Redakcja poznańska:  poznan@gogaga.pl
Redakcja krakowska:  krakow@gogaga.pl

PRENUMERATA

Prenumerata Magazynu oraz Dystrybucja

Krzysztof Wiliński: kwilinski@valkea.com

PRENUMERATA 12 WYDAŃ – 89 zł
PRENUMERATA 12 WYDAŃ – ODNAWIALNA – 79 zł
Prenumerata odnawialna ulega automatycznemu przedłużeniu na kolejny rok, aż do przesłania pisemnej rezygnacji z prenumeraty. Rezygnację należy przesłać na adres prenumerata@gogaga.pl
PRENUMERATA 6 WYDAŃ – 45 zł
PRENUMERATA ZAGRANICZNA – 240 zł

1. Wyślij e-mail na adres prenumerata@gogaga.pl. Wpisz swoje dane oraz NAZWĘ PRENUMERATY w treści maila.
2. Sumę odpowiednią do rodzaju prenumeraty wyślij nam przelewem podając w tytule swoje imię i nazwisko. Nasz numer konta: 71 1090 1014 0000 0001 0494 6059.

WERSJA NA IPAD

Miesięcznik Gaga na iPadzie w wersji elektronicznej jest publikowany od czerwca 2012 roku. Aby przeczytać magazyn wejdź na ipad.gogaga.pl, pobierz aplikację z Apple Store z działu Parenting & Family. Magazyn Gaga w wersji elektronicznej jest bezpłatny. Wszelkie problemy techniczne należy zgłaszać mailowano adres ipad@gogaga.pl

Imperium Kobiet

independent.plINDEPENDENT.PL powstał jako niezależny i autorski projekt w 2000 roku. To jeden z największych w Polsce portali prezentujących wszelkie dziedziny kultury (muzyka, film, teatr, sztuka, literatura).
Cechą wyróżniającą go spośród innych witryn o podobnej tematyce, jest koncentracja na twórczości artystów polskich, powstającej poza głównym nurtem pop-kultury, a więc ambitnej i wywodzącej się ze środowisk kultury alternatywnej, awangardowej.
www.independent.pl
muzyka-film-sztuka-teatr-literatura-hobby-ważne sprawy

kultura_logo_duzeKulturaonline.pl to ogólnopolski portal poświęcony szeroko pojętej kulturze, działający od 2007 roku.Na łamach portalu zamieszczane są najświeższe newsy ze świata muzyki, filmu, literatury, komiksu, gier komputerowych, teatru i designu.

Zapraszamy na stronę: http://kulturaonline.pl/

logo_miastokobiet_maleMiasto Kobiet – to magazyn i portal o kobietach i dla kobiet. Dwa miasta – jedna gazeta! Łączymy Kraków z Warszawą!: Miasto Kobiet – od 10 lat wyznacza nową jakość prasy kobiecej.
Pod każdym względem NAJ. NAJwyższy nakład w swoim segmencie, NAJwiększa sieć dystrybucji, NAJjlepsi autorzy i materiały dziennikarskie i fotograficzne.
Przez 9 lat MK było magazynem krakowskim. We wrześniu 2011 roku ukazało się pierwsze warszawsko-krakowskie wydanie Miasta Kobiet.
ZNAMY POTRZEBY KOBIET!
miejsca kolportażu w KRAKOWIE
miejsca kolportażu w WARSZAWIE

LogoModna1MODNAPOLKA.pl to innowacyjny portal skierowany do ludzi, zainteresowanych modą. Działa jako serwis łączący osoby które chcą być inspiracją dla innych, z tymi, które takiej inspiracji szukają.

Strona: http://modnapolka.pl/

gora_logo_mwmedia6Agencja Prasowa i Fotograficzna MWMEDIA działa na rynku od 1994 roku. Kiedy powstawała była pierwszą w Polsce agencją internetową.
Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce, w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp.
Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie www.mwmedia.pl
Na Państwa życzenie wykonamy również materiały zlecone (np. obsługę medialną wskazanej imprezy, wywiad z konkretną osobą, reportaż na zadany temat, itp.).
Z materiałów prasowych i fotograficznych naszej Agencji korzystają m.in. dzienniki i tygodniki regionalne, prasa poradnikowa, kobieca, tygodniki telewizyjne i wiele innych.
www.mwmedia.pl

obsesje-logo-largeObsesje” to e-czasopismo, które powstało z pasji do książek i gotowania.  To drzwi do nieodkrytego i niezgłębionego  jeszcze przez wszystkich świata, dające nieograniczony  do niego dostęp. To magazyn dla otwartych na literaturę i smaki. Łączy w sobie upodobania zarówno literackie jak i kulinarne. Jest odpowiedni dla smakoszy  i łasuchów słowa o wymagających podniebieniach. Tworzony jest przez ludzi kreatywnych, pełnych pasji o oryginalnym wyczuciu estetycznym, którzy dają z siebie wszystko i dokładają wszelkich starań, by magazyn podążał za panującymi trendami. Magazyn promuje literaturę rodzimą i zagraniczną, lekką, dowcipną, ale też wymagającą, poważną, a nawet kontrowersyjną. Promuje polskich pisarzy, a także tych, którzy znajdują się po drugiej stronie świata. Zachęca również do niebanalnego połączenia smaków i eksperymentowania w kuchni. Celem „Obsesji” jest dotarcie do wszystkich miłośników dobrej książki i dobrej kuchni, zaspokojenie  ich potrzeb, obsesji i pociągu do pochłaniania literatury i smacznych potraw.

1PortalKsiegarski-logoPortal Księgarski – Piszemy o książkach. Recenzujemy, polecamy tytuły i autorów, które warto znać.
Portal Księgarski (www.ksiazka.net.pl) to jeden z najstarszych polskich serwisów internetowych poświęconych książkom. Przez 13 lat działalności w sieci dał się poznać jako sprawdzona i ceniona skarbnica wiedzy o książkach.

logo-nakanapie-plRadio nakanapie.pl – Nakanapie.pl to jedna z największych w kraju społeczności czytelników – miłośników książki.
Serwis nakanapie.pl ma odpowiadać na dwa podstawowe pytania:
Co czytać?
Gdzie dostanę książkę X?
W zakresie pytania „Co czytać?” pomogą Ci inni użytkownicy, doradzając na Forum oraz w ramach systemu oceny książek i komentarzy.
W zakresie pytania „Gdzie dostanę książkę X?” pomoże tabela „Gdzie kupić” znajdująca się na stronie każdej książki w naszym serwisie. Tabela ta pokazuje dostępność tytułu w sprzedaży oraz prezentuje ceny. Unikalną funkcją nakanapie.pl jest sprawdzanie nie tylko dostępności książek w księgarniach internetowych, ale także na aukcjach internetowych oraz w bibliotekach (!).
Nakanapie.pl pomoże Ci także znaleźć księgarnię stacjonarną oraz bibliotekę.
Serwis nakanapie.pl przeznaczony jest dla szeroko pojętego grona Czytelników oraz Bibliofilów. Niezależnie czy czytasz książki papierowe, e-booki czy słuchasz audiobooków. Niezależnie czy kupujesz nowości i bestsellery, czy szukasz starych niewznawianych już książek. Nakanapie.pl jest dla Ciebie!
Serwis nakanapie.pl został stworzony z miłości do książek, w celu pomocy innym Czytelnikom. Wielość i różnorodność dostępnych funkcji umożliwia z jednej strony stworzenie własnej wirtualnej biblioteczki książek, które masz, jak i tych, które chciał(a)byś mieć. Daje swobodę dyskusji z innym użytkownikami o książkach, dostęp do darmowych egzemplarzy książek w zamian za recenzję (!), i wiele innych, wyjątkowych funkcji serwisu.

Rynek Mody

Święto Kobiet Biznesu Święto Kobiet Biznesu to marka należąca do Bankier.pl, pod którą kryją się całoroczne działania na rzecz promocji kobiecej przedsiębiorczości. Co tydzień publikujemy historię przedsiębiorczej kobiety, która postanowiła wziąć życie zawodowe w swoje ręce i otworzyć firmę. Zwieńczeniem działań jest dzień 8 marca, kiedy to obchodzimy Święto Kobiet Biznesu. Rusza również tego dnia konkurs na Kobietę Biznesu.
www.swietokobietbiznesu.pl

logoTrendz copyTrendz.pl  – kreuje trendy

Wśród portali internetowych coraz większą popularność zdobywają innowacyjne serwisy poświęcone stylowi życia wielkomiejskiego, kreujące trendy w modzie i designie. Jednym z nich jest zdobywający coraz większą popularność, powstały w oparciu o unikalne materiały portal trendz.pl. Charakter serwisu najlepiej oddaje minimalistyczne hasło kreujemy trendy, które współgra z oszczędną, cieszącą oko szatą graficzną witryny. Materiały zamieszczone na trendz.pl poświęcone są szeroko rozumianemu stylowi życia, a przejrzysty układ portalu sprawia, że do interesujących materiałów dotrą amatorzy różnych dziedzin – designu, mody, kosmetyków, architektury, muzyki, wydarzeń kulturalnych, motoryzacji, a nawet o stylu gwiazd i trendach kreowanych przez celebrytów.

Jakie trendy kreuje portal trendz.pl? W sezonie jesiennym można zapoznać się z propozycjami kreacji utrzymanych w kolorze purpury, biżuterią oferowaną przez butik Uzerai oraz dodatkami marki Parfois. Nadchodząca zima ma być znośniejsza dzięki pełnym blasku kosmetykom Diora. Miłośników gadżetów kuszą najnowsze propozycje firmy Apple. Rowerzystów może zaintrygować propozycja designerskiego, drewnianego roweru, a także biurka z krzesłem przypominającym siodełko. Wszystkich zainteresują propozycje preparatów sporządzonych na bazie ziół, które pomogą radzić sobie z jesiennym przesileniem.

Bardzo ważną częścią serwisu jest pasaż handlowy – miejsce, w którym przedstawione są oferty sklepów internetowych. Trendz.pl nie pośredniczy w zakupach, oferuje natomiast informacje i opinie o produktach. W pasażu handlowym można zapoznać się z ofertami sklepów internetowych z różnych dziedzin – mody, stylu, zdrowia i urody, motoryzacji, sprzętu AGD, designerskich mebli, sprzętu sportowego i wielu innych. Przy opisie każdego produktu znajduje się przekierowanie na stronę sklepu internetowego.

Trendz.pl to nie tylko artykuły lifestyle’owe i pasaż handlowy. Na portalu można odnaleźć prezentacje kolekcji wiodących projektantów, relacje z imprez motoryzacyjnych, recenzje płyt i materiały filmowe prezentujące modne kluby. Trendz.pl był patronem medialnym imprez i akcji, m. in. Fashion Democracy, AVON kontra rak piersi – Marsz Różowej Wstążki, Targi Mody Vintage Passage, Jak PRAGaNĘ Fashion, Designer Sample Sale, Saturday Yale Sale, Festiwal HH City, Wystawa Polish Art Now w Saatchi Gallery, Targi Sztuki i Designu Art Sfera i wielu innych.

Portal prowadzi również fanpage na facebooku, gdzie umieszczane są relacje z imprez modowych i akcji lifestyle’owych, a także informacje o konkursach. To wszystko sprawia, że portal trendz.pl jest jednym z najciekawszych w Internecie miejsc poświęconych modzie i nowoczesnemu stylowi życia.

Zapraszamy na stronę: www.trendz.pl

Warsaw_HighlightsWarsaw Highlights – To nowy, ekskluzywny magazyn. Przewodnik po najciekawszych i najmodniejszych miejscach i event’ach w stolicy.

Wiadomości Literackie

logotyp Zeszyty PoetyckieZeszyty Poetyckie – pismo literackie działające od 2003 roku poświęcone w całości poezji, skupione na prezentacji najciekawszych twórców, poszukujące nowych poetyk, wyczulone na językową ewolucję oraz prowadzące stały dział krytyki.

„Zeszyty Poetyckie” skupiają wokół siebie artystów oraz pracowników naukowych z kraju i z zagranicy. Są obecnie jednym z ważniejszych mediów literackich w Polsce.
Założycielem i redaktorem naczelnym jest Dawid Jung.

Pismo początkowo ukazywało się jako miesięcznik, obecnie w formie papierowej wydawane jest jako nieregularnik, a w formie elektronicznej jako dziennik.
Przy piśmie działa kilka serii wydawniczych, m.in.: Biblioteka Współczesnej Poezji Polskiej oraz Biblioteka Staropolska (pod redakcją D. Junga), Biblioteka Debiutów (pod redakcją M. Orlińskiego), Biblioteka Poezji Obcej (pod redakcją Dariusza Dziurzyńskiego (redaktor naczelny), Sławomira Kuźnickiego i Alicji Ślusarskiej) i Biblioteka Krytyki Literackiej (pod redakcją Karola Samsela).

„Zeszyty Poetyckie” wydały pierwszy w Polsce wybór poezji Borisa Viana.

Razem z londyńskim wydawnictwem OFF PRESS przygotowały również antologię współczesnej poezji polskiej FREE OVER BLOOD z udziałem najwybitniejszych poetów (w przekładach Marka Kazmierskiego, prof. Karen Kowacik oraz prof. Benjamina Paloffa).
W 2013 r. książka Tomasza Ososińskiego „Pięć bajek” została nominowana do Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius w kategorii debiut roku.

Zapraszamy na stronę: www.zeszytypoetyckie.pl
Fanpage: www.facebook.com/ZeszytyPoetyckie
Kontakt z redakcją: redakcja@zeszytypoetyckie.pl


Podziel się: