Główna » Ostatni policjant Konkurs!

Ostatni policjant Konkurs!

Ostatni policjant, wykreowany przez Bena Winters’a to pierwsza część trylogii, która prezentuje fascynujący portret Stanów Zjednoczonych pół roku przed apokalipsą. Świat ulega destrukcji, gospodarka przeżywa największe w historii dziejów załamanie, a ludzie przestają wierzyć we wszystko co do tej pory było im bliskie.

Jedyną osobą, która do końca chce pozostać wierna swoim ideałom jest detektyw Hank Palace na co dzień rozwiązujący zagadki związane z morderstwami. Poznajemy go w trakcie prowadzenia śledztwa w cieniu asteroidy 2011GV1. Czy bycie prawym człowiekiem opłaci mu się? Odkryj tajemnicę wiszącą na krawędzi apokalipsy!

Na całym świecie publikacja podbiła serca miłośników kryminałów i mediów. Tuż po premierze największy amerykański dziennik The Washington Post pisał: Książka ,,Ostatni policjant” to bardzo atrakcyjna hybryda łącząca science fiction i fikcję kryminalną. A tuż za nim inne media – Ben Winters żywo opisuje upadek cywilizacji w tej preapokaliptycznej opowieści z misternie skonstruowaną fabułą. To absorbująca historia, której czytelnicy będą niecierpliwie czekać na dalszy ciąg. – pisał w lipcu 2012 roku New York Journal of Books. Natomiast Library Journal dodał – Książka Bena Wintersa to wielka, pobudzająca do myślenia tajemnica, idealna dla miłośników kryminalistyki, którzy lubią niezwykłe otoczenia i szukają świeżego podejścia do historii apokalipsy.

KONKURS

nagrody: 3 egz. książki „Ostatni policjant” ufundowane przez Wydawnictwo RM

Pytanie konkursowe: Jaką nagrodę literacką otrzymał w 2013 roku Autor, Ben H. Winters?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie policjant w terminie do 18. grudnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 25, 55, 105 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Zobacz również:

O książce w naszym serwisie

Recenzja książki w naszym serwisie

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Nagrodę im. Edgara Allana Poe

Nagrody otrzymują: Beata Sanok, Janusz Trzebinia, Elżbieta Kraków

Gratulujemy i życzymy miłej lektury!

 

Podziel się: