Główna » „Nie odchodź” Lisy Scottoline – nowa książka w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

„Nie odchodź” Lisy Scottoline – nowa książka w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Na ile jesteśmy w stanie poznać swoich bliskich i zrozumieć motywy ich działań? Czy nieobecny dotąd w życiu dziecka ojciec może być równie dobrym rodzicem jak matka? Co to znaczy być bohaterem? Takich i innych pytań nie zabraknie w nowej powieści Lisy Scottoline „Nie odchodź”.

„Nie odchodź” Lisy Scottoline to – po „Zatoce o północy” Diane Chamberlain i „To, co zostało” Jodi Picoult – trzecia książka wydana w ramach klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ! Tak jak w przypadku poprzednich książek, również i tym razem czytelnicy będą musieli zmierzyć się z wieloma trudnymi pytaniami.

Bohaterem powieści „Nie odchodź” jest Mike Scanlon, trzydziestosześcioletni lekarz, który odbywa służbę w Afganistanie, tęskniąc do pozostawionej w kraju żony Chloe i niedawno urodzonej córeczki. Wiadomość o nagłej śmierci Chloe jest dla niego wstrząsem. Równie wielkim okazują się szczegóły, które odkrywa wkrótce po powrocie, a które zmuszają go do zadania sobie pytania, na ile i czy w ogóle znał swoją żonę… i siebie. Musi też zdecydować, czy jest w stanie sam zająć się córką, dla której stał się zupełnie obcym człowiekiem. Mike uświadamia sobie, że najważniejszą bitwę swojego życia będzie musiał dopiero stoczyć, ryzykując wszystko, by ocalić to, co dla niego najdroższe…

Na polskim rynku wcześniej ukazały się dwie książki Lisy Scottoline – „Spójrz mi w oczy” i „Ocal mnie” (wyd. Prószyński Media).

Nie.odchodz

Podziel się: