Główna » Nowa książka Katarzyny Miller! „Instrukcja obsługi dzieci” – poznaj klucz do udanego rodzicielstwa

Nowa książka Katarzyny Miller! „Instrukcja obsługi dzieci” – poznaj klucz do udanego rodzicielstwa

Już 19 lutego 2020 na rynku pojawi się nowy poradnik autorstwa znanej i kochanej przez rzesze kobiet psycholożki – Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej. Autorki poruszają tematy związane ze świadomym i odpowiedzialnym rodzicielstwem. Dowiemy się jak nasze zachowania wobec dzieci i słowa jakie do nich kierujemy, wpłyną na dorosłe życie naszych pociech.

W książce Instrukcja obsługi dzieci znajdziesz odpowiedzi na pytania:

  • Jak wychowywać mądrze dziecko?
  • Jak odnaleźć radość z rodzicielstwa?
  • W jaki sposób pogodzić potrzeby wszystkich członków rodziny – zarówno dorosłych, jak i dzieci?
  • Czego można wymagać od dziecka, czego wymagać się nie powinno?
  • Jak skutecznie komunikować się z dziećmi?

Dla każdego, kto zmaga się z rodzicielskimi problemami lub chciałby rozwijać się roli rodzica, powstała Instrukcja obsługi dzieci.

Premiera książki: 19 lutego 2020

Podobnie jak poprzednie książki z serii Instrukcja obsługi…, tak i ta, została napisana w lekkiej formie rozmów pomiędzy autorkami. Suzan zadaje pytania, prowokuje, rzuca kamyk do ogródka. Katarzyna Miller z punktu widzenia psychologii i swojego doświadczenia psychoterapeutycznego odpowiada, podsuwając wiele historii, które pomagają zrozumieć problem i konieczność zastosowania konkretnych rozwiązań. Co tu dużo mówić – książka otworzy rodzicom oczy! Ponieważ z wielu wychowawczych błędów nawet nie zdajemy sobie sprawy. Omawiając efekt – niepożądane zachowanie dziecka – dojdziemy do jego przyczyny.

Wartością dodaną świadomego rodzicielstwa jest samorozwój rodzica jako człowieka. Dowiemy się jak nasze własne dzieciństwo wpłynęło na to, jakimi jesteśmy rodzicami. Wiele swoich zachowań powtarzamy po własnej matce lub ojcu, nie zdając sobie z tego sprawy. Dobra wiadomość jest taka, że to tylko nabyty schemat – można go rozmontować, a na jego miejscu zbudować zupełnie nowy. Tym samym wprowadzić nową jakość.

Autorki: Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska

Data premiery: 19.02.2020 r.

ISBN: 978-83-8132-100-6

Format: 145 x 210 mm

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: ok. 250

Zobacz również: Katarzyna Miller na Książka jest Kobietą

Podziel się: