Książki

Nowa książka Joanny Pilatowicz. Na razie po angielsku, polskie wydanie wkrótce!

Na rynku polskim wkrótce ukaże się nowa książka Joanny Pilatowicz z serii „Śniąca” poruszająca tematykę życia za granicą z wątkiem paranormalnym w snach.

Śniąca II – Wątpliwe promienie słońca to romans rzeczywistości z nieznanym światem magii, zaklęć, klątw, podróży w czasie i spraw istot pozaziemskich.

Jasmin, dwudziestopięcioletnia artystka z Polski ponownie mierzy się z zamiarem emigracji i ułożenia sobie życia w Hadze. Czy ukochany przyjdzie odebrać ją ze stacji? Czy uda jej się tam zadomowić czy też wróci z poczuciem klęski do Polski? Te pytania przerywają sny o Sarze – kapłance egipskiej z dalekiej przeszłości ukazującej przyczynę niepowodzeń Jasmin.

Odważna, silna i zauroczona historią świata Sara, przeciwieństwo zalęknionej Jasmin, sięga ku swojej własnej inkarnacji.

Czy można wierzyć własnym snom? Czy pomagają one w życiu codziennym? Czy też jest to oznaka niechybnej choroby psychicznej? Czy podobnie jak bohaterka Jasmin, lepiej usilnie ignorować koszmary czy też podążyć za nimi, odgadując ich znaczenie?

„Przekleństwa, przeszłe inkarnacje, sny – Piłatowicz przekonująco łączy opowieść między realiami i światem fantazji. Jej wgląd w psychikę ludzką jest znakomity i zachęca do przemyśleń: czy mamy wolną wolę czy też wszystko jest już podyktowane przez nieznane siły zewnętrzne i jest poza naszą kontrolą? Inspirująca lektura, która nie zawiedzie.” – Simone Z. Endrich, pisarka i była komentatorka polityczna, Malta

„Poruszająca, dobrze napisana opowieść o połączonych wymiarach starożytnych tajemnic z współczesnym światem – gdzie sny dają tylko przeczucia esencję i strukturę naszego życia.” – Marcin Dolecki, autor książki „Philosopher’s Crystal”, Polska

„Joanna jest autentyczną artystką, która rozumie głębokie pokłady świata duchowego. Autorka oferuje swoim czytelnikom mistyczną odyseję, wyrażającą się w świecie fantazji, ale utrzymując czytelnika zaintrygowanego realiami.” – Dr Marina Johnson, trener personalny, Wielka Brytania

Książki znajdziesz na LubimyCzytać.Pl:

Joanna Piłatowicz – z wykształcenia, coach, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, tancerka, choreograf, pisarka, malarka abstraktów; urodzona w Warszawie obecnie mieszka w Niemczech, gdzie współpracuje z teatrami, szkołami tańca oraz gazetą polską Twoje Miasto.
Podróże i życie w różnych krajach, w multikulturowym środowisku wpłynęły na jej artystyczną ekspresję oraz osobistą filozofię.
Najbardziej zainteresowana jest związkiem między filozofią, osobistymi wierzeniami człowieka a relacją ze światem, poznawaniem różnych kultur. Najkrócej mówiąc: jak nasze myślenie wpływa na naszą ekspresję w życiu w różnych dziedzinach: sztuce, związkach, pracy.
Wspiera rozwój świadomości i twórczość poprzez platformę Youtube. https://www.youtube.com/c/JoannaPilatowicz

Więcej o Joannie na stronach:
http://ifnotdance.com/joanna-pilatowicz/index.html
Amazon: https://www.amazon.com/Joanna-Pilatowicz/e/B01LZR67DU
Goodreads: https://www.goodreads.com/author/show/18136143.Joanna_M_Pilatowicz
Lubimyczytac: http://lubimyczytac.pl/autor/100582/joanna-pilatowicz

Joannę Pilatowicz znajdziesz również w naszym serwisie

Polecamy również: