„NIENASYCENIE” NOWY TYTUŁ WYDAWNICTWA ZIELONA LITERA

Natalia Bukowska „Nienasycenie” – powieść, która ma szansę stać się jedną z najbardziej pożądanych książek w nadchodzącym roku. „Nienasycenie”, powieść obyczajowa autorstwa Natalii Bukowskiej, I tom Trylogii Życie, to nowość Wydawnictwa Zielona Litera.

„Nienasycenie” to książka o hedonistycznym zaspokajaniu potrzeb oraz pogoni za szczęściem. Porusza aktualne tematy społeczne (m.in. uzależnień od alkoholu i seksu).
Autorka w kunsztowny sposób przedstawia w książce kondycję współczesnej kobiety w konsumpcyjnym świecie. Pozycja literacka nie tylko dla kobiet.

Poukładane życie Agaty runęło w dniu kiedy rozpadł się jej związek. Młoda kobieta postanawia znaleźć nową miłość i szczęście, a wpada w sidła uzależnienia od alkoholu i przygód seksualnych. Chwilowa ulga jaką dawały jej oddawanie się tym przyjemnościom zaczęły zmieniać się w nałóg, który przejął nad nią kontrolę. Agata prowadzi podwójne życie, te o którym wiedzą jej najbliżsi i to drugie, do którego ich nie dopuszcza. Fragment powieści: http://zielonalitera.pl/nienasycenie/

Natalia Bukowska „Nienasycenie”, tom I trylogia Życie
Data wydania: 23.10.2014
Język: polski
Gatunek: obyczaj, psychologia, erotyka
Ilość stron: 250 w okładce miękkiej
Cena okładkowa: 25 zł
Dystrybucja: Matras, Empik, Super Siódemka, Hemar, Ateneum, Motyle Książkowe.

Wydawnictwo Zielona Litera:
Zielona Litera to młode prężnie rozwijające się wydawnictwo książkowe, którego misją jest promowanie polskiej literatury, polskich autorów i debiutnatów. Stawia na dobrą, interesującą literaturę, zarówno niszową, jak i popularną w wersjach papierowej i elektronicznej. Wydawnictwo działa na polskim rynku od 2013 roku. Więcej na www.zielonalitera.pl.

Podziel się:
erotycznekobiecenowości książkoweobyczajowepisarkipsychologicznezapowiedzi wydawniczeZielona Litera