Główna » Uważaj, czego pragniesz… Najnowszy thriller psychologiczny bestsellerowej Kathryn Croft

Uważaj, czego pragniesz… Najnowszy thriller psychologiczny bestsellerowej Kathryn Croft

  • Książki
Kathryn Croft

Hipnotyzuje, intryguje i trzyma w napięciu do ostatniej strony! „Poza kontrolą”, najnowszy thriller psychologiczny Kathryn Croft, autorki bestsellerowej „Córeczki”, w księgarniach już 16 października.

Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa… Kobieta z nadzieją patrzy w przyszłość, jednak w domu Harwellów nie układa się dobrze. Synowie Jamesa nie akceptują macochy i robią wszystko, by zamienić jej życie w piekło, a sama Callie ukrywa przed mężem coraz więcej sekretów, które zagrażają ich małżeństwu.

Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, uruchamiając ciąg niepokojących wydarzeń, Callie zaczyna się zastanawiać, czy na pewno jest tą samą osobą, za jaką się uważa…

Kathryn Croft stopniowo wprowadza atmosferę niepokoju, niepewności i obłędu. Sugestywnie oddaje głębokie studium psychologiczne osaczonej i zagubionej kobiety. Pokazuje, jak niebezpieczne mogą być pragnienia osób, które nie do końca wiedzą kim są.

Opinie recenzentów nie pozostawiają wątpliwości, że autorka i tym razem nie zawiedzie Czytelników:

Przeczytałam tę książkę za jednym zamachem. Wstrzymywałam oddech i mrużyłam oczy ze strachu przed tym, co kryje się na kolejnych stronach. Fenomenalny thriller. Zakończenie kompletnie mnie zaszokowało, zbierałam szczękę z podłogi!

Goodreads

Jeśli zamierzacie przeczytać tylko jedną książkę w tym roku, niech to będzie ta. Jest znakomita! Myślałam, że zakończenie łatwo przewidzieć jakże się myliłam.

Goodreads

W tej historii jest tyle zwrotów akcji, że serce dosłownie biło mi jak oszalałe. Nie nadążałam z przewracaniem kartek, żeby jak najszybciej się dowiedzieć, co naprawdę się stało. I warto było czekać! Błyskotliwy psychologiczny thriller.

blog By the Letter Book Reviews

Tak intensywna, że przyprawia o zawroty głowy.

blog Clues and Reviews

Kathryn Croft – nauczycielka języka angielskiego, która rzuciła pracę, by spełnić marzenie o pisaniu, ekspertka w dziedzinie sztuki mediów i literatury angielskiej. Jest autorką kilku thrillerów psychologicznych, z których każdy osiągał topowe miejsca na Amazonie. Jej poprzednie książki – „Córeczka”, „Tylko jedno kłamstwo”, „Nie ufaj nikomu”, „Nigdy nie zapomnisz” czy „Nie pozwól mu odejść” – także w Polsce stały się bestsellerami. Jako rasowy mól książkowy wierzy, że słowo pisane potrafi nie tylko umilać czas, ale też uczyć i zmieniać ludzi. Kathryn mieszka w Guildford w południowej Anglii z mężem i dwiema kotkami, Aphrodite i Isis.

Podziel się: