Główna » Międzynarodowy sukces Katarzyny Puzyńskiej

Międzynarodowy sukces Katarzyny Puzyńskiej

Więcej czerwieni

Z radością informujemy o kolejnym międzynarodowym sukcesie Katarzyny Puzyńskiej, która dołączyła do wąskiego grona autorów wydawanych zarówno w Europie, jak i Ameryce Południowej.

Jedno z największych hiszpańskich wydawnictw – Maeva Ediciones – zakupiło właśnie prawa do publikacji jej dwóch książek – Motylka i Więcej czerwieni.

Powieści Katarzyny Puzyńskiej wydawane będą w Hiszpanii oraz w innych krajach hiszpańskojęzycznych: Meksyku, Argentynie, Peru, Kolumbii, Portoryko, Kostaryce, Chile, Panamie, Ekwadorze, Wenezueli, Gwatemali, Hondurasie, Boliwii, Salwadorze, Nikaragui, Paragwaju, Urugwaju, na Kubie i Dominikanie.

Seria o Lipowie ukaże się także na Litwie, nakładem wydawnictwa Gimtasis Zodis, oraz w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, nakładem wydawnictwa DTV.

Katarzyna Puzyńska w swoich książkach łączy elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym, który osadza w szerokim kontekście społeczno-obyczajowym. Jej książki cenione są za unikalny styl narracji, trzymającą w napięciu fabułę i dopracowane portrety psychologiczne bohaterów.

Więcej czerwieni

Podziel się: