Główna » Mały Książę. Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi…

Mały Książę. Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi…

Saint-Exupery_Maly ksiaze

Mały Książę. Francuska animacja, której budżet szacuje się na około 80 milionów dolarów, śmiało może stanąć w boxoffice`owe szranki z amerykańskimi superprodukcjami wytwórni Pixar i Dream Works. Obraz Marka Osborne`a zaskakuje od strony wizualnej połączeniem dwóch technik: animacji 3D i animacji poklatkowej.

Krytycy coraz częściej wymieniają film jako pewnego kandydata do Oscara. Polscy widzowie będą mogli poznać nowe przygody Małego Księcia już 7 sierpnia.

Z tej okazji Wydawnictwo Znak ma przyjemność przedstawić Państwu zupełnie wyjątkowe książki. Dzięki nim na nowo odkryjemy magię historii małego księcia, róży i lisa.

Mały Książę. Tajemnica starego pilota

Wszyscy, którzy filmową historię chcą poznać jeszcze przed premierą, mogą sięgnąć po książkową adaptację, ilustrowaną kadrami z filmu.

Historia o Małym Księciu opowiedziana w taki sposób zachęci każde dziecko do sięgnięcia po oryginalną wersję autorstwa Antoine`a de Saint-Exupéry`ego.

Mały Książę (nowe ilustracje)

To dalej ta sama wzruszająca, mądra opowieść, którą wszyscy znamy. Teraz możecie przeczytać ją w nowym, znakomitym przekładzie Henryka Woźniakowskiego.

Do ponownego zagłębienia się w świecie Małego Księcia zachęca również zupełnie nowa oprawa graficzna. Nowatorskie filmowe ilustracje w technice animacji poklatkowej to gratka dla jej miłośników.

Mały Książę dla dzieci

Teraz najmłodsi czytelnicy mogą poznać historię jasnowłosego przybysza z kosmosu, który na pustyni zaprzyjaźnia się z pilotem.

Książka ilustrowana jest kolorowymi kadrami z filmu Mały Książę, które w bardzo interesujący i bezpośredni sposób nawiązują do oryginalnych ilustracji pierwszych wydań Małego Księcia.

Mały Książę. Dziewczynka i pilot

Kolejna książka ze świata Małego Księcia przygotowana specjalnie dla młodszych dzieci. Jest to skrócona wersja Tajemnicy starego pilota. Zawiera filmowe ilustracje, które pomogą przybliżyć dziecku świat Małego Księcia i historie z najnowszej filmowej adaptacji.

Podziel się: