Główna » „Łaskun” Katarzyny Puzyńskiej – najnowszy kryminał autorki wydawanej w ponad 20 krajach świata!

„Łaskun” Katarzyny Puzyńskiej – najnowszy kryminał autorki wydawanej w ponad 20 krajach świata!

7 czerwca do księgarń trafi najnowszy kryminał Katarzyny Puzyńskiej. „Łaskun” to już szósta część sagi o policjantach z Lipowa, która łączy w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym.

Twórczość Puzyńskiej porównywana jest do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów świata!

„Łaskun” to najnowsza i najlepsza powieść Puzyńskiej. Wiernych czytelników z pewnością zaskoczy przemiana głównego bohatera, aspiranta Podgórskiego. W domu pewnego bezrobotnego sędziego policja odkrywa makabryczną inscenizację. Sprawca stworzył postać składającą się z rozczłonkowanych zwłok prawnika i nieznanej kobiety. Wkrótce okazuje się, że na miejscu zbrodni znajduje się dowód obciążający Daniela Podgórskiego. Odkrycie tożsamości drugiej ofiary tylko pogarsza sytuację policjanta. Czyżby to Daniel był mordercą? A może to ktoś z komendy chce go wrobić w podwójne zabójstwo? Ale skoro Podgórski jest niewinny, to dlaczego ucieka?

Oficjalna premiera „Łaskuna” odbędzie się na tegorocznym Big Book Festiwalu.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) jest z wykształcenia psychologiem. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

Zobacz również: Katarzyna Puzyńska w naszym serwisie

Katarzyna Puzyńska „Łaskun”
Wydawnictwo: Prószyński

ISBN: 978-83-8069-357-9
Data wydania: 07.06.2016
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 832
Cena detaliczna: 38,00 zł
Oprawa: miękka

Podziel się: