Konkursy

Konkurs: Jak zabiłam swojego raka

Polecamy książkę fotografki gwiazd i  gwiazdy Facebooka – Ani Szubert „Jak zabiłam swojego raka”. Ania w wywiadzie opowiada historię swojej przemiany – jak choroba zmieniła jej spojrzenie na świat i przewartościowała swoje życie. To krzepiąca opowieść niosąca nadzieję!

Wydawnictwo Igora Zalewskiego prezentuje:JAK ZABIŁAM SWOJEGO RAKA. To historia fotografki gwiazd Ani Szubert, która wygrała wojnę z chłoniakiem, a walkę tę dokumentowała bez żadnej cenzury w mediach społecznościowych. Była nazywana “najradośniejszą pacjentką onkologii”.

To jednak tylko jedna strona medalu, jej historia – duchowej przemiany i wygranej walki z rakiem – ma też wiele smutnych wątków, o których zdecydowała się opowiedzieć PIOTROWI MIEŚNIKOWI (autorowi książki “Wyznania hieny. Jak to się robi w brukowcu”). Ania zwierzyła mu się m.in. z tego, że:rak tak naprawdę był czymś… najlepszym co przydarzyło jej się w życiu, była uzależniona od morfiny i leków przeciwbólowych, mężczyźni w jej życiu często mieli na nią gorszy wpływ niż śmiertelna choroba, seks w chorobie nowotworowej ma szczególny smak, wielu hejterów życzyło jej śmierci, gdy walczyła z chłoniakiem.

Ta książka ma charakter uniwersalnej opowieści o nieszczęściu, walce i zwycięstwie.

KILKA SŁÓW O AUTORACH:Ania Szubert – fotografka gwiazd i internetowa celebrytka, której walkę z nowotworem relacjonowaną w mediach społecznościowych śledziła z zapartym tchem cała Polska. Tę walkę Ania wygrała, ale w książce ujawnia, że nie była to jedyna na śmierć i życie, którą toczyła. „Jak zabiłam swojego raka” to opowieść nie tylko o bólu i cierpieniu na oddziale onkologicznym, ale także o mężczyznach gorszych niż rak i świecie celebryckiej Warszawki oraz katharsis Ani i nadziei, jaką ta historia niesie dla wielu z nas.Piotr Mieśnik – dziennikarz, scenarzysta. Był wydawcą m.in. w Gazeta.pl, TVN24.pl, zastępcą redaktora naczelnego Fakt.pl, dziennikarzem w „Trybunie” i tygodniku „NIE”. Aktualnie pracuje w miesięczniku „LOGO”. Autor książki „Wyznania hieny”.

Zobacz również:

http://sklep.thefacto.pl/
https://web.facebook.com/ania.szubert.9?fref=ts – Ania Szubert na Facebooku

https://www.facebook.com/thefacto2010/?fref=tsZ – wydawnictwo The Facto

KONKURS

nagrody: 2 książki Ani Szubert „Jak zabiłam swojego raka”!

jak-zabilam-raka_01

 

 

Pytanie konkursowe: Podaj tytuł poprzedniej książki Piotra Mieśnika?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie rak w terminie do 22. grudnia 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 25, 105 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: „Wyznania hieny”

Nagrody otrzymują: Michał Kraków, Ewelina Mielec.

Gratulujemy!

 

Polecamy również: