Główna » Konkurs! Wygraj książki „Pasażerka” Lisy Lutz!

Konkurs! Wygraj książki „Pasażerka” Lisy Lutz!

Wygraj książki „Pasażerka” Lisy Lutz!  „Pasażerka” Lisy Lutz w księgarniach od 21 lutego, a Wy już dziś możecie o nią powalczyć w naszym konkursie!

 Nie jest łatwo porzucić własną tożsamość. A tym bardziej zrobić to siedem razy. Jeśli jednak chce się uciec przed wymiarem sprawiedliwości, nie ma rzeczy niemożliwych. Czy ta gra jest tego warta?

Czy Tanya Dubois zabiła swojego męża? Nawet ona tego nie wie, stojąc nad jego zwłokami. Nie pamięta, co wydarzyło się wcześniej, nie ma pojęcia, czy to ona zepchnęła go ze schodów. Ogarnięta paniką, wybiega z domu, wsiada do samochodu i rusza na oślep przed siebie. Potem nie ma już wyboru: jej ucieczka oznacza przyznanie się do winy, nie pozostaje jej więc nic innego jak kluczyć, mylić tropy, przybierać fałszywe tożsamości.

W XXI wieku życie w izolacji od świata wydaje się wręcz niemożliwe, lecz Tanya ma wystarczająco dużo odwagi, pomysłowości i desperacji, żeby spróbować. Tworzy i porzuca kolejne tożsamości, przemierzając wzdłuż i wszerz Stany Zjednoczone. W miarę upływu czasu nabiera coraz silniejszego przekonania o swojej niewinności, ale czy zdoła zebrać dowody, które to potwierdzą? Czy uda się jej wygrać z własną przeszłością? Porywająca intryga „Pasażerki” oraz nieprzewidywalne zwroty akcji gwarantują czytelnikom niezapomniane emocje.

Zobacz również: wszystko o książce w naszym serwisie | fragment książki | opinie krytyków

Autor: Lisa Lutz

Tytuł: „Pasażerka”

Przekład: Agnieszka Lipska-Nakoniecznik

Data premiery: 21.02.2018

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 39,90 zł

KONKURS

nagroda: 2 egz. książki „Pasażerka” Lisy Lutz!

 

Pytanie konkursowe: Jaką nagrodą został uhonorowany cykl powieści Lisy Lutz o Isabel Spellman?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Pasażerka w terminie do 26. lutego 2018 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrodę otrzyma Autor/Autorka – 14 i 114 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Alex Award

Nagrody otrzymują: Milena z Kętrzyna oraz Andrzej ze Starachowic.

Gratulujemy i życzymy udanej lektury!

 

 

 

Podziel się: