Konkursy

Konkurs: Uciekinier Łukasz Czeszumski!

Mamy dla Was nowy, rewelacyjny konkurs, w którym nagrodą jest pierwszy tom równie rewelacyjnej sagi Łukasza Czeszumskiego!

Początek XVI wieku . Mroczne i groźne czasy odchodzącego średniowiecza. Europa szarpana przez wojny religijne, zarazy, okrutnych władców i buntownicze bandy.
Młody polski rycerz wpada w konflikt z magnatami. Zostaje skazany na śmierć, lecz tuż przed wykonaniem wyroku ucieka. Staje się bezdomnym wygnańcem. Cały jego
majątek to koń, miecz i wojenne doświadczenie. Wędruje od kraju do kraju, nigdzie nie mogąc zagrzać miejsca. Przemierza dzikie Karpaty i tajemniczy Siedmiogród. Walczy w wojnach religijnych w Cesarstwie Niemieckim, a potem staje się prawą ręką przebiegłego włoskiego księcia.
Walczy, kocha, zdobywa i traci. Będą go nazywać błędnym rycerzem, kondotierem, a wreszcie konkwistadorem. Straceńcza droga doprowadzi go do Hiszpanii, gdzie będzie odkupywał swe grzechy walką z Maurami, a potem do Nowego Świata.
Jego historia to pasmo wielkich przygód, ale przede wszystkim – żywy i kolorowy obraz fascynującej epoki w dziejach świata.

 

Zobacz również;

Wszystko o książce w naszym serwisie

recenzja książki uciekinier

 

KONKURS

nagrody: 2 książki „Krew wojowników. Uciekinier”!

 

krewwojownikow

Pytanie konkursowe: Podaj tytuł przynajmniej jednej wcześniejszej książki Łukasza Czeszumskiego?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie uciekinier w terminie do 11. stycznia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 25, 55 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: „Biały szlak”, „Legionista”, „Zasady wojny”

Nagrody otrzymują: Jerzy Ustrzyki Dolne, Stanisława Mielec

Gratulujemy!

Polecamy również: