Walentynkowy Konkurs Sztuka Kochania Michaliny Wisłockiej!

Dziś do kin wchodzi film “Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, a my mamy dla Was super konkurs, w którym możecie wygrać nowe wydanie jej słynnej książki „Sztuka Kochania„!

Legendarny poradnik słynnej seksuolożki, który zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce. Nowe wydanie ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego.
Po raz pierwszy wydany w 1976 roku. Ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy plus tysiące pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością.
Sztuka kochania nie zawiera recepty na miłość, nie jest też podręcznikiem technik seksualnych. Kochanie to piękne polskie słowo, które określa ciepły, serdeczny, pełen przyjaźni i harmonii seksualnej kontakt dwojga bliskich sobie ludzi.

W książce autorka wykorzystała doświadczenia płynące z rozmów z pacjentami oraz z lektury mnóstwa listów. Wykorzystała również materiały i wnioski z dyskusji prasowych, w których wojowała uparcie o kulturę uczuć i seksu.

Zobacz również:  Wszystkie kreacje Wisłockiej! Kostiumy do filmu “Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”!

KONKURS

nagrody: 3 książki Sztuka Kochania Michaliny Wisłockiej, ufundowane przez wydawnictwo AGORA!

Konkurs Sztuka Kochania

 

Pytanie konkursowe: Podaj datę (rok) pierwszego wydania książki?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie kochania w terminie do 14. lutego 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 25, 55, 75 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: 1976 rok

Nagrody otrzymują: Dominika Starachowice, Danuta Gdańsk, Emilian Warszawa

Gratulujemy!