Główna » KONKURS: „Jak schudnąć, kiedy dieta nie działa”

KONKURS: „Jak schudnąć, kiedy dieta nie działa”

Kłopoty z nadwagą mają często podłoże chorobowe – takim przypadkiem była Anna Powierza, aktorka, która właśnie wydała książkę o tym, „ Jak schudnąć, gdy dieta nie działa?”.

  W ostatnim czasie pisanie książek wśród aktorów i celebrytów stało się niemal obligatoryjne. Mimo, iż media od czasu do czasu piszą o tym prześmiewczym tonem, książki znajdują swoich czytelników, sprzedaż też zacna, a wydawnictwa szukają nowych, gorących nazwisk.

  Do grona autorów, którzy podzielili się z czytelnikami swoimi doświadczeniami z utratą wagi dołączyła w ostatnich dniach Anna Powierza, znana i lubiana Czesia z „Klanu”, logopeda, wytrawna amazonka, logopeda.

Ponad trzy lata temu, zostając mamą uroczej dziś Helenki, aktorka zyskała 35 kg wagi i mimo kolejnych diet, ćwiczeń i innych starań, nie mogła się ich pozbyć. Dlaczego? Wszystko to opisała w swoim poradniku, który już teraz stał się inspiracją dla wielu kobiet, wbrew pozorom, nie do stosowania drastycznych diet, ale do szukania prawidłowych diagnoz, wykrywania przyczyn, dopasowania diety do potrzeb swojego organizmu.

  Polecamy. Wyd. Pascal „ Jak schudnąć, gdy, dieta nie działa?”, autor: Anna Powierza.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

  Postanowienia ogólne :

 

1.Konkurs jest organizowany pod nazwą „Jak schudnąć, kiedy dieta nie działa”

2.Organizatorem konkursu jest portal Książka jest Kobietą

3. Partnerem konkursu i Fundatorem nagród jest wydawnictwo PASCAL

4.Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na portalu Książka jest Kobietą w dniach od 13.11.2017 (od godz. 15) do 27.11. 2017 (do godz,23:59)

 

 Warunki i zasady uczestnictwa w konkursie:

 

1. Uczestnikiem Konkursu (UCZESTNIK) może być każda osoba fizyczna, która

a). posiada pełną zdolność do czynności prawnych lub zgodę swojego opiekuna prawnego lub przedstawiciela ustawowego

b). nie jest pracownikiem (ani członkiem rodziny pracownika) portalu Książka jest Kobietą ani współpracownikiem Partnera konkursu ( wydawnictwo PASCAL )

 

2. Pytanie konkursowe: „Jakie choroby powodowały, że Anna Powierza nie mogła schudnąć po urodzeniu dziecka?”

3. Odpowiedzi przesyłamy na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: odpowiedz, konkurs „ Anna Powierza. Poradnik”

4.Nagroda: Poradnik autorstwa Anny Powierzy „ Jak schudnąć, kiedy dieta nie działa” – 3 egzemplarze

Uwaga: nagroda będzie wysłane przez wydawnictwo, Fundatora nagrody bezpośrednio z 3 zwycięzców konkursu.

5.Zdobywcami 3 nagród w konkursie są UCZESTNICY , którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, 5,35,105 w kolejności nadesłanych maili. Laureat zostanie wyłoniony wspólnie przez Organizatora i Partnera.

 

3. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad organizacji Konkursu, interpretacji i postanowień rozstrzyga Organizator.

 

4. Laureat Konkursu zostanie powiadomiony o wygranej przez wiadomość mailową przez Organizatora konkursu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.

 

5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, Laureat powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres mail redakcja@modaija.pl w terminie do 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

 

7. Przystąpienie do Konkursu oznacza AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU.

 

8. Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora lub/i Partnera. Postanowienia końcowe Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. W szczególności dotyczy to zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: insulinoodporność i choroba tarczycy

Nagrody otrzymują: Anna Białystok, Maria Rzgów oraz Barbara Oświęcim

Gratulujemy!

Podziel się: