Główna » Konkurs: Kwantechizm, czyli klatka na ludzi

Konkurs: Kwantechizm, czyli klatka na ludzi

  • Konkursy
Kwantechizm

Czy jesteśmy w wielu miejscach naraz? Co starzeje się szybciej, głowa czy stopy? Czy przyszłość jest przewidywalna? Jeżeli choć raz zadaliście sobie podobne pytanie, jeżeli nurtują Was wątpliwości i trapi głód wiedzy – koniecznie weźcie udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest książka „Kwantechizm, czyli klatka na ludzi” Andrzeja Dragana!

Debiutancka książka popularnonaukowa, która wyszła spod pióra Andrzeja Dragana, dra hab., związanego z Wydziałem Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Singapurze. Z pozycją zapoznało się już  kilkoro śmiałków, którzy zgodnie stwierdzają: Dragan i fizyka kwantowa to połączenie ciekawe, zaskakujące i zrozumiałe.

„Uwielbiam tę książkę! Dragan potrafi soczystą gawędą wyjaśnić teorię względności i kwanty nawet takiemu tumanowi jak ja. A do tego jest bezczelny, arogancki i ma masę anegdot po kieszeniach. Łykam to bez popitki” – kwituje Łukasz Orbitowski.

Konkurs: Kwantechizm, czyli klatka na ludzi

Nagroda:  książka „Kwantechizm, czyli klatka na ludzi” Andrzeja Dragana

Pytanie konkursowe: Kogo uważa się za twórców mechaniki kwantowej?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Dragan w terminie do 30. kwietnia 2019 roku.

Nagrody otrzymują Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 25, w kolejności nadesłanych maili.

Biorąc udział w konkursie wyrażacie Państwo zgodę na podanie i przetwarzanie swoich danych osobowych. W przypadku wątpliwości prosimy się zapoznać z polityką prywatności i rozporządzeniem RODO tutaj.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Zobacz również:

wywiad z Andrzejem Draganem w naszym serwisie.

wszystko o książce Kwantechizm, czyli klatka na ludzi“ na Książka jest Kobietą

Kwantechizm, czyli klatka na ludzi Andrzeja Dragana – recenzja

Kwantechizm

Rozwiązanie konkurs

Prawidłowa odpowiedź: Mechanika kwantowa została stworzona niezależnie przez Wernera Heisenberga i Erwina Schrödingera w 1925 r.

Nagrodę otrzymuje: Radosław K.

Gratulujemy!

Podziel się: