Główna » Konkurs: Beata Tadla Czego oczy nie widzą

Konkurs: Beata Tadla Czego oczy nie widzą

Tysiące wywiadów, tysiące poprowadzonych programów, dwadzieścia pięć lat w mediach. Najpierw radio, potem telewizja…

Ile niesamowitych rzeczy dzieje się poza okiem kamery! Autorka zabiera czytelników do świata dla nich niedostępnego i próbuje ten świat odczarować. Z dystansem do samej siebie opowiada historie, które wpływały na jej emocje w czasie występów i ułożyły się w album niezwykłych wspomnień. Kulisy wpadek, reakcje na niespodziewane zdarzenia, najtrudniejsze momenty w zawodowym życiu, niesforni goście, kłopotliwe prezenty, śmiech, łzy, chwile zwątpienia i satysfakcji ‒ to i jeszcze wiele innych opowieści z drugiej strony ekranu znaleźć można w Czego oczy nie widzą.

 

Beata Tadla ‒ od 1991 roku związana z mediami. Pracowała w Radiu Legnica, Radiu Eska, Radiu Plus. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania Faktów i wielu programów TVN24, a w TVP Wiadomości oraz programów publicystycznych i Kawy czy herbaty. Autorka książek: Pokolenie ‘89. Dzieci PRL w wolnej Polsce, Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich, Niedziela bez Teleranka. Zdobywczyni tytułu Mistrz Mowy Polskiej. Jako wykładowca pracuje ze studentami kilku uczelni. Jest też specjalistką ds. kształcenia głosu i mowy.

Beata Tadla
Czego oczy nie widzą
Opowieści z życia (poza)telewizyjnego
ISBN 978-83-8062-097-1

 

KONKURS

nagrody: 5 książek „Czego oczy nie widzą. Opowieści z życia (poza)telewizyjnego” ufundowanych przez Dom Wydawniczy REBIS!

czego-oczy-nie-widza

 

Pytanie konkursowe: Podaj nazwę przynajmniej jednego programu informacyjnego, którego gospodynią była lub jest Beata Tadla?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Tadla w terminie do 01. grudnia 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 5, 25, 75, 105, 125 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Wiadomości TVP, Fakty TVN

Nagrody otrzymują: Janusz Poznań, Ewelina Warszawa, Janina Otwock, Stefania Lublin, Piotr Gorzów Wielkopolski.

Gratulujemy!

 

Podziel się: