KONKURS: Arabska księżniczka!

5 marca do księgarń trafi nowa część bestsellerowego cyklu autorstwa Tanyi Valko.  powieści „Arabska żona”, „Arabska córka” i „Arabska krew”. Ale Wy już dziś macie szansę otrzymać zupełnie za darmo i bez ukrytych gwiazdek jeden z pięciu egzemplarzy tej książki!

Tanya Valko
ARABSKA KSIĘŻNICZKA
Prószyński Media Sp. z o.o.

„Arabska księżniczka” to kontynuacja losów bohaterek bestsellerowych powieści Tanyi Valko: „Arabska żona”, „Arabska córka” i „Arabska krew”.

„Arabska księżniczka” to powieść zgłębiająca tajniki ludzkiej natury, uwarunkowane muzułmańskim prawem szariatu, to wstrząsający opis przemocy, mordów i gwałtów, ale też książka ukazująca prawdziwe życie w arabskim kraju.

Więcej o książce i Autorce w naszym serwisie. A tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w

KONKURSIE

w którym można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki „Arabska księżniczkaTanyi Valko

Pytanie konkursowe: W jakim kraju mieszka na stałe Tanya Valko, autorka powieści?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: tanya w terminie do 10. marca 2013 r. włącznie.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozlosujemy pięć egzemplarzy Arabskiej księżniczki ufundowanych przez wydawnictwo Prószyński.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Tanya Valko na stałe mieszka w Indonezji.

Nagrody wędrują do: Agnieszki z Warszawy, Iwony z Katowic, Dagmary z Warszawy, Bogny z Płocka oraz Justyny z Gdańska. Gratulujemy, laureatów już poinformowaliśmy mailowo o wygranej i jeszcze dziś przesyłamy książki.

Podziel się:
arabskiebezpłatniedarmowedo wygraniaegzotycznefreegratiskobiecekonkursksiężniczkiliteraturanagrodynowości książkoweorientalnepremieryPrószyńskipytanie konkursowezapowiedzi