Alicja w krainie czarów
Konkursy

Konkurs Alicja w krainie czarów i Przygody Sherlocka Holmesa!

Mamy dla Was nowy, wspaniały konkurs, w którym nagrodami są dwie, kultowe wręcz pozycje: Alicja w krainie czarów i Przygody Sherlocka Holmesa! Na dodatek, w oryginale!

The Adventures of Sherlock Holmes (Przygody Sherlocka Holmesa) opublikowane w 1892 roku przez szkockiego pisarza, sir Arthura Conana Doyle’a. Książka zawiera dwanaście opowiadań, w których detektyw z Baker Street rozwiązuje skomplikowane sprawy kryminalne. Jego głównym atrybutem, wykorzystywanym przy rozwiązywaniu wszystkich przypadków jest dedukcja. Niezbędna okazuje się również znajomość psychologii, prawa, chemii, policyjnej kroniki wypadków jak również literatury sensacyjnej i nieodłączna fajka. Dzięki ponadprzeciętnej sprawności fizycznej potrafi wyjść cało ze wszystkich opresji. W pracy towarzyszy mu wierny druh, przyjaciel i kronikarz wszystkich dokonań, dr Watson.

Alice’s Adventures in Wonderland (Alicja w krainie czarów) to klasyczna powieść z pogranicza snu i jawy. Wydana w 1865 roku przez Lewisa Carrolla jest jednym z najpoczytniejszych dzieł literatury dziecięcej na świecie, które zostało przetłumaczone na ponad 25 języków. Książkę polubią nie tylko dzieci, ale również dorośli ponieważ magiczna podróż małej Alicji do fantastycznej krainy jest spełnieniem marzeń każdego dziecka.

Zobacz również:

nasza recenzja książek

o Wydawnictwie [ze słownikiem]

Strona Wydawnictwa: http://www.zeslownikiem.pl/

KONKURS

nagrody: książki (po jednej na Laureatkę/Laureata)

Alice’s Adventures in Wonderland

The Adventures of Sherlock Holmes

ufundowane przez Wydawnictwo [ze słownikiem]!

 

Pytanie konkursowe: Ile słowników zawiera każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem]?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Alicja w terminie do 05. kwietnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 25, 55 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

 

 

 

Polecamy również: