Główna » Jak przeżyć święta i nie zwariować? Nadciąga „Gorączka świątecznej nocy”

Jak przeżyć święta i nie zwariować? Nadciąga „Gorączka świątecznej nocy”

  • Książki
gorączka świątecznej nocy

Jak przeżyć święta i nie zwariować? Czy to w ogóle jest możliwe? Zapewne wielu z Was o tym myśli. A zatem…

  • jeśli jesteście zmęczeni świąteczną atmosferą
  • jeśli nie wierzycie w kolorowe reklamy pełne Mikołajów i choinek
  • jeśli odkryliście już, że święta rzadko kiedy odpowiadają oczekiwaniom

ta książka jest właśnie dla Was!

Caroline Hulse Gorączce świątecznej nocy, debiucie wydanym w aż 15 krajach, konfrontuje magiczną wizję świąt z rzeczywistością. Rozwiedziona para dzieląca się opieką nad córką. I dwójka ich nowych partnerów. Wspólny, niezapomniany wyjazd na święta.

Co może pójść nie tak?

Rozwiedziona para dzieląca się opieką nad córką. I dwójka ich nowych partnerów.
Wspólny, niezapomniany wyjazd na święta.

Claire i Matt chcą spędzić święta z córką. Tyle że są po rozwodzie i w dodatku każde z nich znalazło nowego partnera. Jadą więc w pełnym składzie. Claire zabiera Patricka – zapalonego sportowca szykującego się do startu w Iron Manie. Matt przyjeżdża ze swoją nową miłością, Alex – inteligentną, zabawną i anielsko cierpliwą. Najważniejsza jest jednak Scarlett – siedmiolatka i jej wymyślony przyjaciel Posey – wielki fioletowy pluszowy królik.

Ośrodek, do którego jadą, nosi nazwę Szczęśliwy Las i oferuje multum atrakcji, na które żadne z nich nie ma ochoty. Próbując przetrwać kilka wspólnych dni, piją trochę za dużo, zdradzają swoje sekrety z przeszłości i starają się nie kłócić. Ale i tak wszystko kończy się pełnym przerażenia i łez telefonem na policję…

Co poszło nie tak? Przecież się umawiali, że będą się zachowywać jak dorośli…
Gorączka świątecznej nocy to szalona powieść z komediowym twistem, którą pokochają fani To właśnie miłość i The Holiday.

Jak przeżyć święta i nie zwariować?

Przygotujcie się na olbrzymią dawkę humoru i prawdę o świętach, której ciężko zaprzeczyć.

Pełna przewrotnego humoru i ekscentrycznych bohaterów, takich jak gadający królik Posey, Gorączka świątecznej nocy to niezaprzeczalnie najzabawniejsza powieść świąteczna.

Caroline Hulse – na co dzień pisze, spełniając swoje marzenie o tym, żeby móc pracować w pidżamie. Czasami zajmuje się też zarządzaniem zasobami ludzkimi. Mieszka z mężem i psem w Manchesterze. Gorączka świątecznej nocy to jej debiut, który został wydany w 15 krajach.

Premiera 27 listopada 2019 r. 

Sprawdź również inne świąteczne książki w naszym serwisie!

Jak przeżyć święta i nie zwariować

Podziel się: