Główna » FIT Lovers motywują! Spotkanie z okazji premiery książki

FIT Lovers motywują! Spotkanie z okazji premiery książki

11 marca w salonie Empik Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z parą youtuberów, którzy codziennie motywują swoich widzów do aktywności fizycznej. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako „FIT Lovers” wydali właśnie książkę „Para na całe życie”. Z okazji jej premiery spotkają się z czytelnikami.

Wybrali zawód związany z ich pasją. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – youtuberzy, którzy codziennie motywują swoich widzów, wydali właśnie książkę „Para na całe życie” (Wydawnictwo Dragon). Postanowili podzielić się w niej swoją filozofią ruchu. Z okazji premiery spotkają się z czytelnikami 11 marca w salonie Empik Junior w Warszawie.

 

Autorzy są trenerami personalnymi i mistrzami fitnessu. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Wspólna pasja, treningi oraz pozytywne spojrzenie na świat przyczyniły się do stworzenia kanału FitLovers na Youtubie, który obecnie obserwuje ponad 400 tysięcy odbiorców. Misją autorów stała się pomoc wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Wraz z premierą „Pary na życie” autorzy zaplanowali 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE, które ma za zadanie wyłonienie najbardziej spektakularnej metamorfozy. Przewodnik aktywności pozwala na ustalenie indywidualnych wyzwań oraz celów dla każdego.

 

Pamela Stefanowicz – absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz Akademii Morskiej w Gdyni na specjalności Usługi Żywieniowe i Dietetyka. Posiada międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. 

 

Mateusz Janusz – kwalifikowany trener personalny z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktor Gimnastyki Sportowej. Jego motto brzmi – „Jak nie teraz, to kiedy?”.

11 marca, godz. 12:00

Empik Junior, Warszawa

ul. Marszałkowska 116/122

Podziel się: