Główna » Finał rodzinnej sagi Marii Nurowskiej „Panny i wdowy”

Finał rodzinnej sagi Marii Nurowskiej „Panny i wdowy”

Z pewnością jesteście Państwwo ciekawi jak potoczą się losy Eweliny Lechickiej i jej rodziny. Oto finał rodzinnej sagi.

Kto pojawi się w życiu bohaterki, jaki będzie to miało na nią wpływ, jak na jej decyzjach i wyborach życiowych zaważą przemiany historyczne i afery finansowe na szczytach władzy? I czy aby na pewno wszystko dobrze się ułoży w trudnej i niesprzyjającej rzeczywistości?

Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w najnowszej książce Marii Nurowskiej „Panny i wdowy. Ewelina”.

W sprzedaży już od 17 września!

Premierowy finał kultowej, zekranizowanej sagi „Panny i wdowy”.

Ewelina sprzedaje mieszkanie w Warszawie i przeprowadza się do zrujnowanego pałacu w Lechicach, który po 1989 roku udaje jej się odzyskać. Uważa, że jest ostatnią z rodu, kiedy nieoczekiwanie odnajduje się Zuzanna, córka jej brata bliźniaka. Ten fakt wiele zmienia. Ewelina po raz pierwszy poznaje wszystkie blaski i cienie życia rodzinnego. Bratanica, słynna pianistka, pozostawia jej na wychowanie synka Jasia, co dla samotnej bezdzietnej kobiety staje się wyzwaniem i… dobrodziejstwem.

Maria Nurowska jest jedną z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści książek, m.in. „Hiszpańskie oczy”, „Listy miłości”, „Miłośnicę” – fabularyzowaną biografię Krystyny Skarbek, opowieść o Ryszardzie Kuklińskim – „Mój przyjaciel zdrajca”, „Księżyc nad Zakopanem”, a w ostatnich latach „Drzwi do piekła”, „Dom na krawędzi”, „Wariatkę z Komańczy”, „Bohaterowie są zmęczeni”, „Dziesięć godzin” i „Pamiętnik znaleziony w Katyniu”. Jej książki zostały wydane w 23 krajach; w Niemczech, we Francji i w Chinach były bestsellerami.

Maria Nurowska
Panny i wdowy. Tom 4. Ewelina
Kategoria: Literatura polska
Data wydania: 12.09.2019
Format: 130mm x 201mm
Liczba stron: 352
Cena detaliczna: 42,00 zł
Oprawa: twarda

Podziel się: