Główna » Nie zostawiaj wnuków z dziadkami, oni też zasługują na wakacje!

Nie zostawiaj wnuków z dziadkami, oni też zasługują na wakacje!

Minęła już połowa wakacji. Dzieci wracają z kolonii, rodzice planują urlopy. W tej atmosferze radosnego wyczekiwania na odpoczynek nie zapominajmy o babciach i dziadkach. Oni też powinni skorzystać z dobrej pogody i słonecznych dni – nie zrzucajmy na nich obowiązków wychowywania dzieci, podczas gdy sami będziemy odpoczywać pod gruszą.

Pozwólmy dziadkom i babciom, aby na wzór bohaterki „Bezpiecznego portu” sami wybrali, jak bardzo chcą angażować się w wychowanie swoich wnucząt. Urlop należy się również na emeryturze.

Zachęcamy do przeczytania książki „Bezpieczny port” i poznania Wandy – dojrzałej kobiety, która nagle zostaje „babcią na pełny etat”.

Pełna ciepła i zaskakujących zwrotów akcji kontynuacja powieści „Szukając przystani”.

Kiedy Wanda i jej maleńka wnuczka Pola zostają same, sytuacja młodej emerytki się komplikuje. Rozstaje się ze wspólnikiem Wiktorem i wynajmuje restaurację. Jakby tego było mało, kiedy sama potrzebuje pomocy, najbliżsi tylko w niej widzą swoje wsparcie.

Czy wystarczy jej siły i wewnętrznego uporu, żeby przetrwać najtrudniejsze momenty? Czy emerytura będzie spokojnym czasem w jej życiu? Czy uda się jej znaleźć bezpieczny port? Nim znajdzie odpowiedź na te pytania, czeka ją jeszcze sporo niespodzianek od losu.

Zakończenie pierwszego tomu wcisnęło mnie w fotel i przyprawiło o drżenie serca. Z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Z recenzji czytelniczki

Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Siedem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy – mówi. „Bezpieczny port” to wyczekiwana z niecierpliwością kontynuacja „Szukając przystani” z serii „Rodzinne roszady”.

Anna Karpińska
Bezpieczny port
Kategoria: Literatura polska
Data wydania: 16.04.2019
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 456
Cena detaliczna: 37,00 zł
Seria: Rodzinne roszady
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Podziel się: