Karité Nutri Szampon

Karité Nutri Szampon Intensywnie Odżywiający RENÉ FURTERER

Karité Nutri Szampon Intensywnie Odżywiający RENÉ FURTERER. Szampon, który intensywnie odżywia i długotrwale wzmacnia włosy dzięki zawartości 12% olejków odżywczych.

Szampon intensywnie odżywiający Karité Nutri dla suchych i zniszczonych włosów to rewelacyjna formuła oparta na połączeniu legendarnej substancji aktywnej – masła shea pozyskiwanego w etyczny sposób* – z 12% dodatkiem olejków odżywczych. Szampon zawiera delikatną bazę myjącą i charakteryzuje się przyjemną, bogatą konsystencją. Doskonale odżywia włosy i przywraca komfort skóry głowy, nadając jednocześnie zmysłowy zapach. Sprawia, że włosy tryskają zdrowiem, są łatwe do rozczesania i podatne na układanie. Włosy są miękkie, elastyczne i lśniące.

U ŹRÓDEŁ MASŁA SHEA, LEGENDARNEGO SKŁADNIKA AKTYWNEGO.

Masło KARITÉ pozyskiwane jest z nasion owoców drzewa, uznanego w Afryce z święte i rośnie na terenie Afryki Subsaharyjskiej. Często określane jest „masłem karité (z francuskiego życie)” jest powszechnie znane za względu na swoje niezwykłe właściwości nawilżające oraz niezrównane bogactwo składników odżywczych. Marka René Furterer, pionier w stosowaniu masła Shea w kosmetykach, od ponad 30 lat doskonali wykorzystanie tego legendarnego składnika aktywnego.

W nowej gamie KARITÉ, marka poszukuje nowego wymiaru masła Shea: olej Shea dla optymalnego nawilżenia oraz masło KARITÉ z etyką, aby odżywiać włosy od środka.

OLEJ SHEA Dzięki swojej idealnej kompozycji kwasów tłuszczowych, składnik ten dostarcza lipidów potrzebnych do odbudowy filmu hydrolipidowego, pozostawiając lekki film otulający włosy. Pasma są nawilżone bez efektu obciążonych włosów.

KARITÉ Naturalnie bogate w wyjątkowo odżywcze kwasy tłuszczowe, witaminy A i E, grube woski – Karité zapewnia intensywną pielęgnację suchych części skóry i włosów. Wtapia się w rdzeń włosa, aby dobudowywać jego warstwę tłuszczową i wzmacniać od środka.

KARITÉ Z ETYKĄ 10 LAT WSPIERANIA I ODPOWIEDZIALNEJ WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA DZIAŁANIU ZGODNYM Z ZASADAMI ‘FAIR TRADE”.

Od 2007 roku, marka René Furterer rozpoczęła produkcję Karité z Etyką*, dzięki systemowi dostaw zorganizowanemu we współpracy z lokalną inicjatywą gospodarczą założoną w Burkina Faso. Dzięki tej współpracy, kobiety z Burkina Faso rozwinęły własną metodę produkcji, otrzymując najwyższej jakości składnik aktywny. Masło jest wytwarzane zgodnie z tradycyjną metodą stosowaną w Afryce, poprzez wyciskanie prasą mechaniczną, bez stosowania dodatkowych rozpuszczalników czy dodatków.

Cena: 48,90 zł / 150 ml

Gama Karité Nutri RENÉ FURTERER – wyłącznie w perfumeriach SEPHORA i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

Karité Nutri Szampon

Podziel się wiadomością:

Polecamy również