kapelusze

Kapelusze na każdą pogodę

Kapelusz jest dobry na każdą pogodę. Wiosną, latem, jesienią i zimą. No, dobrze – jesienią i zimą przyda nam się również jakaś cieplejsza czapka czy inne puchate i włochate nakrycie głowy. Dla tych, które nie lubią chodzić z gołą głową, przygotowałyśmy zimowy przegląd tego, co na głowę warto włożyć!

Lady in Red czyli kapelusz, w którym możesz śmiało pojawić się w każdym towarzystwie i miejscu! Baron Hats Wool Floppy Hat, Cena: 49 funtów, dostępne na American Apparel.

american-apparel-floppy-hat-49-americanapparel

Ciepła czapka z pomponikami dla nowoczesnej dziewczyny. Eugenia Kim Mimi Fur Pom-Pom Beanie Hat, 180 funtów, dostępne na Matches Fashion.

eugenia-kim-mimi-pom-pom-hat-180-matches

Żaden porządny przegląd nie obejdzie się bez tej klasyki – wełnianego modelu fedora! Nieśmiertelny, wiecznie modny, elegancki, stylowy, po prostu piękny! French Connection Lisa Wool Fedora Hat, 45 funtów, dostępne na French Connection.

french-connection-lisa-wool-fedora-45-frenchconnection

Jesteś fanką Sherlock’a Holmes’a? A może po prostu stawiasz na klasyczną oryginalność? Oto propozycja dla Ciebie! To tego trencz, sztybletu i już możesz wyłaniać się tajemniczo z londyńskiej mgły! Genie Green Leigh Printed Trapper Hat, 70 funtów, dostępne na Liberty.

genie-leigh-trapper-hat-70-liberty

Połączenie nakrycia głowy Amazonki z kostiumem Myszki Miki. Cóż można na to powiedzieć?  Miau?! Monki Kitti Hat, 15 funtów, dostępne na Monki.

monki-kitti-hat-15-monki

Jeżeli jeszcze tego nie zauważyłaś, czapeczki baseball’owe właśnie przeżywają swój renesans. Dla modnych i eleganckich Pań, oczywiście w wersji lux! Neil Barrett Black Pony Baseball Cap, 265 funtów, dostępne na My-Wardrobe.

neil-barrett-pony-baseball-cap-265-my-wardrobe

Ten kapelusik wspaniale pasuje do koszulek polo, blezerów, długiego płaszcza i obowiązkowo kucyka! Reiss Mollie Felt Peak Cap, 55 funtów, dostępne na Reiss.

reiss-mollie-cap-55-reiss

Nie można oczywiście pominąć trendu skandynawskiego. Ciepłe, wełniane, tradycyjne czapki z pomponem idealnie pasują do wzorzystych skandynawskich swetrów, kamizelek czy kożuchów. Topshop Scandi Fairisle Beanie, 14 funtów, dostępne na Topshop.

topshop-scandi-fairisle-beanie-14-topshop

Biała bluzka, modne dodatki w morskim kolorze, fryzura z przedziałkiem, a ukoronowaniem tej stylizacji – super modny kapelusik od Urban Outfitters. Urban Outfitters Simple Bowler Hat in Navy, 24 funtów, dostępne na Urban Outfitters.

urban-outfitters-simple-bowler-in-navy-24-urbanoutfitters

Jeżeli nie możesz się już doczekać zimowych wakacji czy weekendowego wypadu na narty, zamanifestuj swoje pragnienia narciarską czapeczką. Nie pierwszą lepszą, ale taką od projektanta mody. Choć i ta wygląda równie kolorowo, sportowo i niesfornie, co jej o wiele tańsze konkurentki. Marc By Marc Jacobs Pink And Yellow Logo Ski Hat, 65 funtów, dostępne na Liberty.

marc-by-marc-jacobs-liberty

Kozacki styl rodem z filmu Dr. Zhivago. Dodaj swojej stylizacji smaczku glamour a la carska arystokracja z piękną, futrzaną czapą! Oasis Faux Fur Cossack Hat, 20 funtów, dostępne na Oasis.

oasis

Podziel się wiadomością:

Polecamy również