MG 4611 Kamila Porczyk w niemieckiej edycji popularnego programu Czy teraz wyst pi w polskim show

Kamila Porczyk w niemieckiej edycji popularnego programu. Czy teraz wystąpi w polskim show?

Kamila Porczyk to fitness fotomodelka oraz pięciokrotna zdobywczyni Mistrzostw Świata Fitnessu, która obecnie mieszka w Niemczech. Sławna została dzięki wygranej w telewizyjnym show „Gwiezdny cyrk”. Walczyła w MMA już kilka razy, a dwa lata temu wzięła udział w słynnym show Ninja Warrior w Niemczech.
Program narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Aby go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. Ten tor to sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej.
I właśnie telewizja Polsat zamierza zmierzyć się z tym wyzwaniem i organizuje castingi w Polsce. Kamila Porczyk zgłosiła się i została zaproszona na casting sprawnościowy. Ma duże doświadczenie z niemieckiej edycji, ale i spore przemyślenia.
To ciężki test dla uczestników i niestety w dalszych etapach przechodzą głównie mężczyźni. Czy mistrzyni fitness obali ten stereotyp? Czas pokaże. Na razie przed nią ogromne wyzwanie. Już zabrała się za ostre treningi sprawnościowe.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link