IMPERIUM KOBIET

JUBILEUSZOWE WYDANIE IMPERIUM KOBIET W SPRZEDAŻY!

Na rynku pojawiło się urodzinowe wydanie ekskluzywnego magazynu Imperium Kobiet, który miesiąc temu obchodził swoje 3 urodziny. Z tej okazji na imprezie zorganizowanej w warszawskim Pure Sky Club pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Jerzy Gruza, Marcin Kwaśny, Alicja Węgorzewska, Karolina Nowakowska, Beata Sadowska, Krystyna Mazurówna, Ryszard Rembiszewski, Hanna Bakuła, Marek Włodarczyk, Emilian Kamiński, Magdalena Modra, Czesław Mozil, Jarosław Jakimowicz, Jacek Borkowski, z żoną Magdaleną, Roman Rogowiecki czy Ewelina Serafin. O oprawę artystyczną zadbał Dj Adamus i Ada Szulc.

Bohaterką najnowszej okładki Imperium Kobiet jest prezenterka Polsat Cafe Beata Sadowska, która w szczerym wywiadzie z redaktor naczelną IK – Iloną Adamską opowiada o swoich grzechach, słabościach, ulubionych smakach dzieciństwa, a także o ruchu, zdrowiu i mężczyźnie swojego życia.

Ponadto w urodzinowym wydaniu IK znajdziecie ekskluzywną sesję zdjęciową z Czesławem Mozilem, którego redakcja magazynu zaprosiła do Estonii. Wraz z jurorem X-factor poznacie najpiękniejsze miejsca, które warto odwiedzić w Tallinnie i Parnu.

Nowy numer Imperium Kobiet to źródło ciekawych wywiadów m.in. z Dj Adamusem i Adą Szulc, Olgą Bończyk. Ciekawe felietony Jolanty Fajkowskiej i Krystyny Mazurówny. Artykuły o kobietach Pedra Almodovara, handlu kobietami czy biseksualizmie. Redakcja IK przedstawia sylwetki takich kobiet jak: Papusza, Julia Hartwig, Tamara Łempicka, Martha Stewart czy Walentyna Tiereszkowa (pierwsza kobieta w kosmosie, ikona sowieckiej propagandy). Dla fanek Ryana Goslinga- historia jego życia i piękne zdjęcia.

Z okazji urodzin Imperium Kobiet zapytaliśmy gwiazdy o to, czego życzą redakcji i czytelniczkom IK. Posłuchajcie:

– Jeśli „głowa” magazynu jest mądra, pracowita, energiczna i na dodatek piękna to można liczyć już tylko na sukces, czego z całego serca życzę „Imperium kobiet”! Rozwijajcie się, rośnijcie w siłę, budujcie nasze kobiece imperium bo jest nam bardzo potrzebne. Kobiety górą!!!
Paulina Holtz, aktorka

– Z okazji 3 urodzin Magazynu IMPERIUM KOBIET z całego serca życzę wszystkiego, co najlepsze całej reakcji IK i wyjątkowej redaktor naczelnej Ilonie Adamskiej- aby nowych pomysłów i wsparcia życzliwych osób nigdy nie zabrakło! A czytelniczkom IK życzę jeszcze więcej wrażeń z lektury i uśmiechu na każdy dzień.
Karolina Nowakowska, aktorka

– Życzę wszystkim czytelnikom Imperium Kobiet, aby znaleźli w sobie tyle siły i wiary aby swoje marzenia urealniać, bez względu na przeszkody, które przyniesie los.
Ewa Minge, projektantka

– Pismo Imperium Kobiet jest super ciekawe. Pozdrawiam wszystkie czytelniczki – a jeśli jeszcze nie jesteście czytelniczkami IK, natychmiast weźcie się do przeczytania, staniecie się fankami!!! Żeby było prościej, radzę w ciemno wziąć prenumeratę, nie pożałujecie!!! Trzecie urodziny Imperium udały się wspaniale, wiem co mówię, bo byłam!!! Oby tak dalej, ale dalej może być tylko lepiej, bo na czele stoi Ilona Adamska, kobieta nie tylko śliczna, ale też pełna energii, temperamentu i poweru!!!
Krystyna Mazurówna, tancerka, pisarka

– Wszystkim Czytelnikom IK życzę spokoju, bo czasem warto się zatrzymać, żeby usłyszeć własne myśli. Marzeń, bo one napędzają do działania. Pasji, bo to frajda i radocha. Radości z drobiazgów. Doceniania codzienności, bo ona jest najfajniejsza. Poczucia, że tu i teraz jest najlepiej na świecie. Zdrowia, bo bez niego cała reszta weźmie w łeb.
Beata Sadowska, dziennikarka, prezenterka telewizyjna

– Alfred de Musset powiedział kiedyś: „Gdy powiesz kobiecie, że ma najpiękniejsze oczy na świecie, zwróci ci uwagę, że ma też całkiem niezłe nogi”. Uważam, że po trzech latach Imperium Kobiet jest wspaniałe i niezrównane w swoim całokształcie. Biorąc jednak pod uwagę poświęcenie, pracowitość, zaangażowanie i to że Redaktor Naczelna jest jedyna w swoim rodzaju – to śmiem twierdzić, że również w ciałokształcie….
Ryszard Rembiszewski, prezenter telewizyjny

Podziel się wiadomością:

Polecamy również