joanna krupa

Joanna Krupa nową twarzą Secret Lashes

Każda kobieta wie, że w codziennym życiu trudno znaleźć czas na ciągłe poprawki w makijażu. Dzięki trwale przedłużonym rzęsom unikamy wielogodzinnego stania przed lustrem, a nasze spojrzenie uwodzi, pięknie wygląda i inspiruje każdego dnia. Przekonują nas o tym producenci Secret Lashes, którzy do swojej najnowszej kampanii zaprosili fotomodelkę Joannę Krupę.

Sesja zdjęciowa utrzymana jest w stylu pin up, który idealnie podkreśla charakter kobiecych produktów marki Secret Lashes. Na zdjęciach zalotna Joanna Krupa, ma na sobie rzęsy przedłużone innowacyjną metodą objętościową Volume Russian Style 2D 8D. Fotograf Witek Berkan uchwycił modelkę w różnych, codziennych sytuacjach, a jej spojrzenie niezależnie od sytuacji wygląda świeżo i kusząco.

Najnowsza sesja zdjęciowa została zrealizowana z myślą o kobietach, które każdego dnia, nie tylko w wyjątkowych sytuacjach chcą czuć się seksownie i wyjątkowo. Hipnotyzujące spojrzenie Joanny Krupy może mieć dzisiaj każda z nas. Secret Lashes oferuje proste i nieinwazyjne zabiegi przedłużania rzęs, które podkreślają nasze naturalne piękno. Co więcej zabieg ten wykonany poprawnie nie szkodzi rzęsom. Teraz i Twoje oczy mogą być hipnotajzing – mówi Marta Śledziewska z Secret Lashes.

Makijaż do sesji wykonała Gosia Urbańska, za stylizację odpowiedzialna była Marta Danelska, o fryzury zadbał Michał Bielecki.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również