Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska w bluzie Hector & Karger

Po zaprezentowaniu swojej najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji w ekskluzywnym Projekcie Salon, w trakcie ostatniej edycji FashionPhilospohy Fashion Week Poland 2013, duet zdobywa coraz większe rzesze fanek. Jedną z nich stała się Joanna Horodyńska, czołowa polska stylistka, znawczyni mody oraz jedna z najmodniejszych Polek.

Strój od Hector & Karger miała na sobie podczas nagrania programu „Gwiazdy na Dywaniku” w Polsat Cafe, gdzie opiniuje stylizacje ludzi show-biznesu.

Stylistka wybrała wyrazistą, kruczoczarną bluzę z ozdobnymi zamkami z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji poznańskiego duetu dobierając do niej eleganckie botki.

Gwiazda idealnie wpisuje się w wizję kobiety H&K – nowoczesnej i aktywnej, która chce być elegancka, ale i poczuć się wygodnie i komfortowo we własnej skórze.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][wooslider slider_type=”attachments” thumbnails=”true”]

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również