Ubranianajesien Jesienne trendy odzie owe 2019

Jesienne trendy odzieżowe 2019

Jesienią oprócz płaszczy, kapeluszy, kozaków, czy botków możemy sobie pozwolić na założenie ciekawej marynarki, szalika czy oryginalnych rajstop, o których możemy tylko pomarzyć podczas upalnych, letnich dni, w których myślimy wyłącznie o tym, w jaki sposób się ochłodzić. Poniżej przedstawiamy listę trendów, która zainspiruje Cię do stworzenia modnych jesiennych stylizacji.

Modne paski

Paski znów wracają do mody. Szczególnie w tym sezonie na topie są te wykonane ze skóry lub ją imitujące oraz delikatne, łańcuszkowe ich wersje. Skórzane szerokie pasy z dużymi klamrami idealnie będą komponowały się z sukienkami o bufiastych rękawach o fasonie w kształcie litery A. Natomiast łańcuszkowe paski koniecznie umieśćcie w talii na marynarkach, czy płaszczach, ponieważ tak właśnie wyglądały modelki na pokazach Gucci’ego. A żadna z Was mi nie powie, że nie marzą Wam się dodatki i ubrania z Włoch, które uznawane są za kolebkę elegancji i mody.

Włoskie butiki są przykładem dla wszystkich sklepów związanych z branżą modową, również dla sklepów internetowych. Bardzo ciekawą i szeroką ofertę ubrań i dodatków dla kobiet, wpisujących się w tegoroczne trendy jesienne i przypominających odzież z Włoch ma butik: https://infinityfashion.pl.

Ponadczasowa pepitka

Projektanci przypomnieli sobie o kurzej stopce, która królowała w latach 20. dzięki wprowadzeniu jej w swoich projektach przez Coco Chanel. Dla niewtajemniczonych – pepitka, to drobna, czarno-biała kratka o specyficznym zakończeniu. Symbolizuje ona elegancje i ponadczasowy szyk. Z jej motywem najczęściej tworzone są spódnice, marynarki, czy całe garnitury. Dobrze będzie się prezentować z białą, koszulową bluzką, jak i w towarzystwie mocniejszych kolorów, które ożywią całą stylizację. Warto zaopatrzyć się również w ciekawą torebkę, na przykład o kuferkowym kształcie i niestandardowym kolorze.

Kwiatowy motyw

Ubrania z florystycznymi elementami kojarzą nam się w głównie z letnimi, słonecznymi klimatami, jednak projektanci się z tym nie zgadzają. Na wybiegach królują lekkie, kwiatowe sukienki, które tworzą niebanalne połączenie z grubymi, wełnianymi lub kożuchowymi płaszczami.

Kolorowe rajstopy

Nie bójmy się kolorów tej jesieni, ponieważ w modzie są barwne rajstopy, które przełamują nudę w prostych stylizacjach. Czasami uważamy, że tylko cienkie, cieliste rajstopy nie są passe – nic bardziej mylnego. Mocno kryjące rajstopy, a nawet koronkowe, czy o jeszcze dziwniejszej teksturze królują w roku 2019 i właśnie na nie powinnyśmy się decydować.

Bucket hat

Hit tej jesieni, który wkradał się już pod koniec lata, czyli wędkarski kapelusz. Świetnie komponuje się z eleganckimi ubraniami i okryciami wierzchnimi, nadając im trochę luzu i powiewu świeżości.

Jesień 2019 roku nie jest nudna. Jeżeli chcecie się ubrać zgodnie z trendami, musicie wygrzebać z szafy szerokie paski i ubrania z ponadczasowym printem pepitkowym. Dodatkowo nie chcemy się rozstawać z latem, dlatego w szafie powinny znaleźć się ubrania z kwiatowymi motywami i nie zapomnijcie zaopatrzyć się w dodatki takie jak kolorowe rajstopy, czy wędkarski kapelusz.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link