3 7 Jesienne stylizacje do pracy

Jesienne stylizacje do pracy!

Botki, kozaki czy może jeszcze pół buty? Jesienne stylizacje to zdecydowanie ubiór na przysłowiową cebulę. Rano i wieczorem robi się już na prawdę zimno, a w ciągu dnia jeszcze bardzo ciepło. Zobaczcie więc nasze propozycje stylizacji do pracy na pogodę w kratkę.

W tym sezonie mocnym akcentem w naszych lookach będzie eco skóra i to nie tylko w postaci ramoneski czy spodni, ale też jako spódnica czy bluzka. Taki rockowy styl świetnie współgra z oversizowymi płaszczami i klasycznymi kozakami. Miks zawsze się sprawdza.

1

Pisaliśmy już o butelkowej zieleni, która w tym sezonie skradła nasze serca. Modne jest też wykorzystywanie bluzek i sukienek stylizowanych na halki. Połączenie jedwabnych, delikatnych tkanin z mocnymi, ciężkimi, wełnianymi spodniami to hit tego sezonu, więc nie bój się takich zestawień.

2

Na koniec coś dla bardziej odważnych czyli łączenie różnych deseni i jeden mocny akcent kolorystyczny. Kwiatki, paski, krata, mocna czerwień to coś co sprawdzi się u osób bardzo odważnych. Dla osób spokojniejszych proponujemy zmianę koszuli na jednolitą i będzie mniej krzykliwie.

3

Więcej na www.laredoute.pl

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link