Mosquito Jesie 2019 wed ug marki Mosquito 8211 mamy przedpremierowe zdj cia

Jesień 2019 według marki Mosquito – mamy przedpremierowe zdjęcia!

Polska marka Mosquito na sezon jesień 2019 zaprezentowała nową kolekcję z myślą o kobietach, które lubią eksperymentować modą i nie boją się wyrażać swoich emocji. Projektantką kolekcji jest Alicja Komar.

W najnowszej kolekcji znajdziemy charakterystyczne dla marki Mosquito zwiewne sukienki w modne w tym sezonie falbanki czy ponadczasowe groszki. Jednak nie brakuje również zmysłowych, odważnych i
Stylowe fasony, grube i ciepłe – czyli wszystko co potrzebujemy tej jesieni, aby poczuć się modnie i komfortowo. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie swetry zostały wykonane m.in. z wysokiej jakości wełny typu moher.

Lekkość i puszystość, to idealne cechy jesiennego swetra. Ważnym atutem jest to, że wszystkie produkty zostały uszyte w Polsce. Mosquito szyje w własnej szwalni, dlatego każda kolekcja jest dopracowana od
podszewki z wysoką starannością.

„Chciałam stworzyć klasyczną kolekcję z nutą kobiecości, aby każda z  nas wychodząc z domu czuła się zawsze wyjątkowo. Mam nadzieję, że ta kolekcja pomoże przełamać jesienną chandrę w stylowym wydaniu. Do sesji zdjęciowej wybrałam dwie modelki, które odzwierciedlają moją wizję jesieni. Olga Tarasiuk, piękna i zmysłowa. Swoją klasą i osobowością podkreśla kobiecą wyjątkowość i tajemniczość. Magdalena Lewosz, swoim czarującym uśmiechem emanuje naturalnym urokiem, jaki uwielbiam w kobietach” – wyjaśnia Alicja Komar, projektantka.

Premiera najnowszej kolekcji Mosquito, została zaplanowana na najbliższą niedzielę (20.10.2019) o godzinie 19:00 na oficjalnej stronie marki – www.mosquito-sklep.pl. Wyjątkowo pierwszeństwo w zakupie nowej kolekcji mają członkowie klubu MSQ.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link