Jeffa Bridges

Jeffa Bridges projektuje dla Marc O’Polo

Marc O’Polo po raz drugi zaprosiło do współpracy aktora Jeffa Bridgesa, tym razem w roli projektanta. Specjalna kolekcja białych, zielonych oraz niebieskich t-shirtów oraz bluz, powstała przy użyciu organicznej bawełny, dzięki której ubrania są niezwykle wygodne i łatwe w noszeniu.

Inspiracją do stworzenia kolekcji była idea Mindfulness (uważność) – odnosząca się do terminu zaczerpniętego ze współczesnej psychologii, który określa rodzaj skupienia uwagi oraz wzrost świadomości związany z medytacją.

Bliska Bridgesowi praktyka pozwoliła na stworzenie wyjątkowych t-shirtów z wykaligrafowanymi hasłami i sentencjami. LiberTee, PersonaliTee, SimpliciTee, UncertainTee i BeauTee to pięć najważniejszych wartości Mindfulness, które jednocześnie nawiązują do najważniejszego przesłania Marc O’Polo „Follow Your Nature”.

Jeff Bridges

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Podziel się wiadomością:

Polecamy również