PROMOD K7A9504 Jeansowa r norodno klasyka gatunku dla ka dej figury

Jeansowa różnorodność, klasyka gatunku dla każdej figury

Kupowanie jeansów to nie lada sztuka. Często zdarza się, że upatrzona para nie prezentuje się na nas tak dobrze jak myślałyśmy. Czasem fason jest idealny, ale kolor jest zbyt jasny. Niektórym z kolei znudził się niebieski i chcą poeksperymentować z czymś innym. 

Marka Promod wychodzi naprzeciw każdej kobiecie, bo wierzy, że każda z nas zasługuje na idealną parę jeansów. W swojej najnowszej kolekcji prezentuje różnorodne fasony, wśród których można znaleźć ten, który będzie perfekcyjnym wyborem dla danej sylwetki. Wśród gamy kolorystycznej znajdziemy nie tylko całą paletę odcieni niebieskiego, ale także róże i żółcie, które przekroczą utarte schematy kolorystyczne.

Kupowanie jeansów to nie lada wyzwanie. Ale najważniejsze jest, żebyśmy dopasowały je do siebie, ponieważ to my mamy czuć się w nich komfortowo. Promod daje nam nam możliwość dokonania wyboru zgodnie z naszymi potrzebami, ponieważ nikt nie może nam narzucić jak mamy wyglądać.

Promod wychodzi z inicjatywą do kobiet, które poszukują swoich wymarzonych jeansów.

W dniach 23.08-08.09 będzie obowiązywała kusząca promocja – kup jedną parę jeansów, a drugą możesz kupić 50% taniej.

Dodatkowo, w salonach Promod ekspedientki za pomocą 3 prostych pytań pomogą Ci określić jaki masz typ sylwetki: A, H, V, X bądź O. Ten test pomoże Ci określić, w jakim fasonie spodni będziesz wyglądać najlepiej.

Koniecznie odwiedź salony i stronę internetową Promod, a dowiesz się jaki masz typ sylwetki i jakie jeansy będą dla Ciebie idealne.

DENIM plansza Jeansowa r norodno klasyka gatunku dla ka dej figury

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link