torba na laptopa

Jaka torba na laptopa – męska stylizacja w klasycznym tonie

Męska torba na laptopa to ważny element codziennej stylizacji. Używając jej w pracy czy w podróży, stale buduje ona nasz wizerunek i nadaje pewności siebie. Męska torba do laptopa musi być również pod każdym względem praktyczna i trwała – w końcu współczesny gentleman to połączenie elegancji, minimalizmu i praktyczności. Jaka torba do laptopa najlepiej sprawdzi się w Twoich warunkach użytkowania i która będzie pasować idealnie do Twojego image? Odpowiadamy!

Skórzana torba na laptopa – kompan w biznesowym świecie

Dzisiaj niemal żadne spotkanie biznesowe, szkolenie czy negocjacje, nie odbędą się bez laptopa. Na tego typu meetingach korzysta się z materiałów multimedialnych, więc komputer przenośny to wielkie ułatwienie. Męska torba na laptop do celów typowo służbowych musi być nieco formalna w swoim designie. Proponujemy w tym celu skorzystać z tzw. teczki na laptopa, czyli klasycznej aktówki ze skóry naturalnej. Idealnie pasuje do formalny strojów, jest bardzo pakowna (oprócz laptopa zmieścimy do niej wiele papierów i innych przydatnych bibelotów).

Torby na laptopa męskie w tym fasonie to klasyka, która nie wychodzi z mody. Pięknie zadbana skóra, która doskonale komponuje się z obuwiem czy paskiem do spodni z tego samego materiału, budzi odpowiedni respekt i buduje wizerunek, co bywa wielkim atutem jeszcze przed rozpoczęciem spotkania.

Poniżej torby marki Brodrene. Więcej tutaj: Gentle-man.pl/80-torby-na-laptopa

torba na laptopa

 

torba na laptopa

Torba na laptop – męska wersja przeznaczona do podróży

Wiele podróżujesz, np. autobusem lub samolotem? Zdecydowanie lepiej niż teczka na laptopa sprawdzi się torba na laptop i dokumenty. Jest to nieco bardziej sportowy model, najczęściej wykonany z nieprzemakalnego włókna lub dobrej jakości tkaniny, czasem ze skórzanymi elementami. Torby na laptop męskie w tym formacie, charakteryzują się sporą ilością kieszonek, tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Poszukując najlepszego modelu warto udać się do sklepu RTV lub komputerowego. Producenci sprzętu projektują też rewelacyjne torby do laptopa – męskie wykończenie, kolorystyka, a także praktyczne wykonanie (niewielka waga, solidne i wygodne zapięcie itd.).

Męska torba na laptopa i dokumenty zwykle noszona jest na długim pasku, przewieszona przez ramię. Ma to swoje zalety – w podróży ręce zwykle zajęte są czymś innym i noszenie w dłoniach np. teczki na laptopa jest niewygodne.

torba na laptopa

Torba czy plecak na laptopa?

Jeśli każdego dnia pokonujecie spore odległości komunikacją miejską, rowerem, czy popularną ostatnio elektryczną hulajnogą, to może warto zastanowić się nad plecakiem na laptopa? Torba jest rozwiązaniem mniej praktycznym w ciągłym ruchu, może być zbyt ciężka lub wadzić, gdy nie poruszamy się pieszo lub własnym samochodem. Plecak na laptopa ma swoje zalety – doskonale sprawdzi się w podróży, w szkole czy na uczelni, lepiej też uzupełni stylizację urban, w której dominuje luz i masa kolorów.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również