Karolina Bielawska

Jak teraz wygląda Karolina Bielawska? Metamorfoza Miss Polonia 2019!

Aktualna Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska początek 2020 roku rozpoczęła sporą metamorfozą. Najpiękniejsza Polka zdecydowania się na totalną zmianę wizerunku i fryzury. Jak teraz się prezentuje? 

Nowy look Miss Polonia to powrót do natury. Jak sama pisze na swoim profilu na Instagramie: „Moja nowa odsłona! Udało się odtworzyć mój naturalny kolor, ja jestem zachwycona! ️ Piękny i słowiański!” Karolina postawiła na zmianę koloru na ciemny blond oraz nową objętość i długość włosów. Wcześniej królowa piękności prezentowała się w bardzo jasnym blondzie.

 Jak Wam się podoba metamorfoza Miss Polonii?

Karolina Bielawska to zwyciężczyni tegorocznego konkursu Miss Polonia 2019.

Karolina ma 20 lat i pochodzi z Łodzi. Studiuje zarządzania w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Zdecydowała się na wybór tego kierunku studiów gdyż zawsze inspirowały są silne i niezależne kobiety biznesu. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła 27 krajów! Jak sama mówi, jako Miss Polonia chciałaby wspierać kobiety w budowaniu ich samooceny i poczucia własnej wartości.

Zobacz również: wszystko o Miss Polonia na ModaiJa!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również