2 1 Jak si ubra na Wielkanoc w domu Propozycje stylizacji

Jak się ubrać na Wielkanoc w domu? Propozycje stylizacji

Nie ma co ukrywać: Wielkanoc zawsze kojarzyła się nam z radością rodzinnych spotkań i wyjątkową atmosferą. W tym roku spotkania są ograniczone do niezbędnego minimum, a władze apelują do pozostania w domu.

Dla dobra nas i innych ludzi powinniśmy ściśle przestrzegać zaleceń i stosować się do wytycznych. Nie znaczy to, że czas w domu ma ograniczyć się do dresów i rozciągniętych t-shirtów.

Dni świąteczne powinny być podkreślone strojem, a nasz wygląd dostosowany do okoliczności. Dlatego też zalecamy założenie sukienek czy eleganckich butów i zrobienie makijażu. Nawet jeśli jesteśmy same w domu.

Polskie marki oferują nam swoje kolekcje na nowy sezon i częściej niż zazwyczaj robią promocje na określone produkty.

W kolekcjach np.: by Insomnia znajdziemy całe mnóstwo rzeczy, które możemy nosić w domu i jednocześnie wyglądać kobieco i stylowo. Siedząc w domu mamy teraz więcej czasu na zapoznanie się z tym co oferują nam rozmaite marki, które mamy na wyciągniecie ręki.

1 1 Jak si ubra na Wielkanoc w domu Propozycje stylizacji 2 1 Jak si ubra na Wielkanoc w domu Propozycje stylizacji 3 2 Jak si ubra na Wielkanoc w domu Propozycje stylizacji 4 2 Jak si ubra na Wielkanoc w domu Propozycje stylizacji

Materiały prasowe: by Insomnia, Angell, Monika Świderska, Iluzja Jewellery, Esotiq

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link