Cienie Jak pozby si cieni pod oczami

Jak pozbyć się cieni pod oczami?

Cienie pod oczami mogą być objawem choroby, zmęczenia lub po prostu niewyspania. Są one zmorą kobiet, która skutecznie sprawia, że wyglądamy bardzo niekorzystnie. A co najgorsze – cienie pod oczami nas postarzają! Co więc robić, żeby się ich pozbyć? Żeby nasza cera sprawiała wrażenie nieskazitelnej i żebyśmy zawsze wyglądały pięknie i świeżo? Jak pozbyć się cieni pod oczami i co zrobić, żeby pożegnać je raz na zawsze?

Cienie, przebarwienia i sucha skóra pod oczami – jak je zniwelować?To zadanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Skóra pod oczami jest bardzo cienka, a co za tym idzie – bardzo delikatna, dlatego wymaga innego traktowania niż reszta naszej cery. Jednak na wszystko jest skuteczny sposób, a my podpowiemy ci, jak pozbyć się cieni pod oczami oraz jak używać korektora pod oczy, który jest sekretnym rozwiązaniem tego problemu.

Czy wiesz, jak używać korektora pod oczy, aby był on maksymalnie skuteczny?

Jak wykorzystać  korektor, aby cienie pod oczami całkowicie zniknęły. W jednym z ostatnich odcinków Make Up In The City wraz z prowadzącym Jarosławem Juźwinem, podpowiedziała jak to zrobić Żaklina Ta Dinh – modelka, która zyskała tysiące fanów dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Pierwszym krokiem będzie nałożenie Instant Eraser w odcieniu 06. Za pomocą gąbeczki dołączonej do korektora jesteśmy w stanie zaaplikować go szybko i równomiernie. Dzięki niej mamy w gratisie także masaż skóry pod oczami, który likwiduje opuchnięcia. Korektor zawiera żółte pigmenty, dlatego zasinienia zostają od razu przykryte, a skóra jest bardziej nawilżona dzięki ekstraktom z jagody goji. Następnym krokiem, aby pozbyć się cieni pod oczami, będzie nałożenie pudru transparentnego Face Studio Setting Powder. Po użyciu odrobiny tego kosmetyku mamy pewność, że wcześniej nałożony korektor będzie na swoim miejscu i nie będzie się przesuwał. Aby równomiernie rozprowadzić puder, zalecane jest użycie pędzelka. Wystarczy kilka ruchów i gotowe! Niewiele potrzeba, aby dowiedzieć sięjak używać korektora pod oczy skutecznie i szybko.

Co jeszcze możesz zrobić dla swojego makijażu?

Żeby nasze oczy wyglądały jeszcze lepiej, możemy również użyć korektora jako bazy pod cienie. Aby jednak wyglądało to estetycznie i naturalnie, musimy użyć innego odcienia. W tym wypadku będzie to Instant Eraser 01. Trzeba nałożyć go na całą powiekę, a następnie możemy przejść do aplikacji cieni do powiek. Zgodnie z powiedzeniem „oczy są zwierciadłem duszy” nie pozwólmy, aby fioletowe zasinienia pod oczami zabrały im urok.

Materiał partnera

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link