Jak dopasować okulary

Jak dopasować okulary do kształtu twarzy?

Lato w pełni! W wakacyjnej garderobie nie może zabraknąć kolorowych ubrań, kapeluszy oraz okularów przeciwsłonecznych. Mogę one całkowicie odmienić Twój wygląd! Odpowiednio dobrane, potrafią nie tylko zastąpić biżuterię, ale także wysmuklić twarz. Jak prawidłowo dopasować okulary do kształtu twarzy?

Twarz okrągła

Osoby posiadające okrągłą twarz, powinny postawić na oprawki w ciemnych, klasycznych kolorach oraz unikać okrągłych oprawek. Świetnym rozwiązaniem będą okulary w typie „kocich oczu”. Te niezwykle modne oprawki staną się nie tylko świetnym dodatkiem do letnich stylizacji, ale również wysmuklą Twoją twarz. Ponadto, dzięki filtrom UV 300 i 400 oraz polaryzacji, okulary Belutti skutecznie ochronią oczy przed promieniami słonecznymi.

Twarz kwadratowa

Mocne rysy, charakteryzujące kwadratowy kształt twarzy, mogą zostać złagodzone poprzez okrągłe lub zaokrąglone okulary, np. awiatory lub lenonki. Idealnie sprawdzą się także odważne, wyraziste kolory. W połączeniu z barwnymi, kwiecistymi częściami garderoby, stworzysz idealny letni look. Pamiętaj, że wybierając okulary przeciwsłoneczne, należy kierować się nie tylko designem, ale również zwracać uwagę na jakość soczewek.

Twarz serce

Cechą charakterystyczną dla kształtu twarzy przypominającego serce, jest szersze czoło oraz zwężanie się konturu twarzy ku dołowi. W tym przypadku śmiało możesz pozwolić sobie na nietypowe kształty. Większość modeli okularów będzie prezentowała się świetnie. Jedyną ważną zasadą jest unikanie kwadratowych oprawek.

Szeroki asortyment polskiej marki Belutti, umożliwi perfekcyjne dopasowanie okularów do każdego kształtu twarzy. Teraz swój wymarzony model możesz zamówić na stronie www.belutti.com do jednego z kilkuset renomowanych salonów optycznych na terenie całej Polski.

Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski oraz strona internetowa marki.

Więcej na www.belutti.com

Podziel się wiadomością:

Polecamy również