Pokaz stylizacji fryzur Sweet sensation 52 Iza Zwierzy ska zda a do szko y teatralnej dzi ki Mai Hirsch

Iza Zwierzyńska zdała do szkoły teatralnej dzięki Mai Hirsch

Kiedy sześć lat temu dostała się do serialu Barwy szczęścia marzyła, że któregoś dnia spróbuje szczęścia i zda do Akademii Teatralnej. Grając w serialu skończyła liceum, zdała maturę, ale wybrała inny kierunek: SWPS : Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Iza lubi wyzwania, więc studiowała po angielsku. Dzielnie łącząc pracę ze szkolą przebyła 5 lat studiów i pod koniec tego roku będzie się bronić.

– Marzyłam o szkole teatralnej, ale musze się przyznać : bałam się. Teraz jest taki moment, że kończę psychologie i poczułam, że jestem gotowa . Zamyka się jakiś etap, a zaczyna nowy. Postanowiłam zdawać do naszej warszawskiej Akademii Teatralnej – wyznaje Iza Zwierzyńska.

Przygotowania trwały ponad miesiąc i okazało się, że wiele osób postanowiło jej w tym pomóc. W zajęciach praktycznych brały udział aktorki: Maja Hirsch, Oliwia Angerstein i aktor Adam Krawczuk. Wszyscy bardzo zaangażowali się i przeżywali każdy z trzech etapów, który przechodziła Izabela.

Iza pokonała ponad tysiąc kandydatów i znalazła się wśród 24 osób, które dostały się na pierwszy rok studiów.

– Jestem niesamowicie szczęśliwa. Z każdym etapem chciałam jeszcze bardziej dostać się do tej szkoły. Dziękuje Oliwii, bo dzięki niej zdecydowałam się zdawać. Razem z Mają i Adamem pracowaliśmy na tekstami i emocjami, abym mogła pokazać siebie i dobrze przygotować do egzaminu..I udało się..- opowiada uśmiechnięta Izabela Zwierzyńska.

pokaz stylizacji fryzur Sweet sensation 4

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link