Bluecafe IV edycja festiwalu muzycznego Summer Amber Festival 8211 Zapraszamy

IV edycja festiwalu muzycznego Summer Amber Festival – Zapraszamy!

Mega gwiazdy estrady, poławianie bursztynu czy wybory Bursztynowej Miss Polski – takie między innymi atrakcje czekają Was podczas kolejnej, IV już edycji festiwalu muzycznego Summer Amber Festival. Na którą już dziś zapraszają Agencja Marketingowo – Reklamowa LIDER Sp. z o.o. – organizator Summer Amber Festival – oraz ModaiJa – patron medialny tego wydarzenia!

IV trasa koncertowa Summer Amber Festival odbędzie się w dniach:

10-11 Lipca w Jantarze,

15 Lipca w Krynicy Morskiej i

25 Lipca w Jarosławcu.

W czasie każdego z eventów na scenie pojawi się pięciu wspaniałych artystów. Podczas festiwalu będzie można posłuchać zespołów takich jak Brathanki, znanego z utworów „Czerwone Korale”, „Gdzie ten który powie mi”, RED LIPS z ognistymi kawałkami „To co nam było”, „Czarne i Białe” oraz masą nowości jak „Safari” czy „Róż &Plusz”, ukraińskiej grupy Mirami która podbijały polskie kluby super hitem „Sexualna”oraz Danzel który zdominował rynek muzyki klubowej swoim mega hitem „Pump it Up”. Na scenie będzie można również usłyszeć wielu innych wykonawców .

10 i 11 Lipca na plaży w Jantarze przy wejściu 79-79A zagramy podczas XXII Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu organizowanego przez Gminę Stegna, imprezy zrzeszającej setki osób z całego świata w przepięknej aktywności połączonej głęboko z historią regionu pomorskiego. Kolejny przystanek naszej festiwalowej trasy to port Jachtowym w Krynicy Morskiej. Ostatnia stacją będzie 25 festiwal w Jarosławcu na placu przy ul. Bałtyckiej.

W czasie muzycznego święta przeprowadzone zostaną konkursy eliminacyjne licencjonowanego i ogólnopolskiego konkursu piękności Bursztynowa Miss Polski którego będzie to 18. edycja. Konkurs jest nieodłącznym elementem festiwalu, podczas którego wspólnie z uczestnikami poszukujemy najpiękniejszych bursztynów na polskiej ziemi. Podczas festiwalu zobaczymy trzy wyjścia konkursowe w czasie których uczestniczki zaprezentują się publiczności oraz jury i powalczą o regionalny tytuł oraz możliwość uczestnictwa w Wielkim Finale konkursu. Wielki Finał w tym roku odbędzie się podczas Mamry Music Festival 8 sierpnia na plaży w Węgorzewie. Będzie on poprzedzony tygodniowym zgrupowaniem.

Terminy konkursów eliminacyjnych to :
16.05.2020 w Lęborku w ramach Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej
11.07.2020 w Jantarze podczas XXII Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu
15.07.2020 w Krynicy Morskiej na Summer Amber Festival
25.07.2020 w Jarosławcu na Summer Amber Festival

08.08.2020 Wielki finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2020 podczas Mamry Music Festival w Węgorzewie

Festiwal miał swój początek w roku 2017, od tego czasu przeprowadzone zostały jeszcze dwie edycje. Na scenie gościliśmy największe gwiazdy polskiej sceny disco jak Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Piękni i Młodzi, After Party, Boys, Power Play. Grały dla nas gwiazdy wczesnych lat 90 i 2000 r. Kate Ryan, Danzel, Shaun Baker & Jessica Jean, Mirami oraz Fun Factory. Na scenie gościliśmy również obecnych wielkich artystów jak Margaret, zespół Blue Cafe, Brathanki oraz Sławomira.
W tym roku na naszej scenie każdy znajdzie coś dla siebie od muzyki disco po rocka.

Gorąco zapraszamy. 

Więcej informacji na:
www.amberfestival.pl
www.bursztynowamiss.pl

Patronat medialny: ModaiJa

Bmp black 750x438 IV edycja festiwalu muzycznego Summer Amber Festival 8211 Zapraszamy

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link